безопераційної підтяжки обличчя позиції 1, використовуючи точковий масаж, щоб виглядати молодше

Отже, ви хочете, щоб виглядати молодше без хірургічного втручання? Ви хочете, щоб провести власне неінвазивних підтяжку обличчя, або безопераційної підтяжки шкіри обличчя. Використовуючи рукою замість того, щоб хірурга, щоб виглядати молодше часто набагато краще, чим ніж проходить у багатьох відношеннях. Тут ми розглянемо перший з 20 біологічно активні точки (і буду писати багато статей на цю тему), які зроблять вас виглядати молодше.

Щоб почати свій нехірургіческіх, природні підтяжку обличчя, точка обидва ваші вказівні пальці до неба (як ви вдаєте, що ваші вказівні пальці знаходяться стовбурів) і помістіть кінчики їх на шкіру безпосередньо під лінії росту волосся. Кінчики вказівних пальців повинні бути на одній лінії з учнями ваших очах.

Тепер зробіть невеликі кола всередину кінчиками пальців (пальці повинні рухатися назустріч один одному, роблячи круги). Не натискайте занадто сильно, щоб зробити поглиблення в шкірі. Масаж, як відразу як мінімум на 1 хвилину. (Ви можете зробити це так довго, як ви хочете).

Цей точковий масаж точка називається Mei Юнга. Це відкриває потік енергії у вашому обличчі, і тонкі м’язи в безпосередній близькості від вас під рукою буде активована, так що ви будете відчувати збільшився приплив крові до шкіри і навколишніх тканинах. Це буде ставитися до лінії і зморшки на лобі. Безперервна масування цій галузі протягом певного періоду часу призведе до того, лінії і зморшки зменшити і пом’якшити або навіть зникнути.

Є й інші переваги: ​​Цей точковий масаж точки знімає головні болі, і сидить верхи на лінії меридіана жовчного міхура і печінки, яка буде в кінцевому рахунку виграють цих органів. Ви можете зіткнутися з приємним відчуттям поколювання в животі, поки ви виконувати цю вправу з цих питань.

Акупресура в якості засобу для безопераційної підтяжки шкіри обличчя є дуже ефективним, і з часом ви побачите лінії починають гладкою на лобі тих пір, як ви застосовувати масаж в область протягом не менше однієї хвилини на день протягом перших 30 днів , і застосовувати масаж протягом 2-3 рази на тиждень після цього, для підтримки вашого прогресу.