Mary Kay Мінеральна Основа

Mary Kay мінеральні складові є невагомим, з шкірою вдосконалення порошок, цим ви мати працездатна страхуванню і передачі стійких тому вона не буде зникати опівдні. Це має, щоб зробити вашу шкіру виглядати і відчувати себе чудово, а також робить лінії, зморшки й інші дефекти, здається. Я один з тих, хто дуже не пощастило людям розробили чутливу шкіру пізніше в житті, і я знаходжу це дуже для моєї шкіри. Це дуже добре поєднується з моїм тоном шкіри.

Я, як і багато інших кольорові жінки пробували інші мінеральної косметики, тільки щоб вийти з магазину з моїй шкірі почуття і перспективних попелястий. І я повинен, що коли я вперше був представлений з ідеєю використання Mary Kay мінеральної косметики, я був дуже вагається. Але тому, що це мій бізнес, і тому що я хотів бути в змозі дати моїм клієнтам дуже вірно і відповідей. Я його і пробував. Так що в цей в моєму житті, єдине, що може змусити мене до фонду, то, якщо це змушує мене виглядати на 10 років молодше (я не бачу, що відбувається). Так Mary Kay мінеральну косметику в бронзі 2 були я збираюся залишитися.

Якщо ви ще не пробували Mary Kay мінеральні тіні для повік і червоніє. Ви дійсно зниклих без вести. Є так багато відтінків, які дозволять вам мати гарний природний для вашої шкіри або запеклих вночі на місто. Ви самі вирішуєте.