Invisalign стоматологічних ортодонтії

Ви можете поліпшити вашу посмішку і поліпшити здоров’я ваших зубів шляхом використання передових ортодонтичного лікування з використанням Invisalign. Invisalign брекети самі передові брекети використовуються для виправлення нерівності зубів у практично невидимим чином.

зручний вибір, щоб покращити вашу посмішку

За допомогою Invisalign можна виправити майже всі аномалії зубів. До них відносяться випрямлення зубів кручені, регулюючи широко розставленими зубами і переповнені, overbites, underbites і crossbites. Invisalign використовує ряд чітких знімною випрямляч без металевих проводів і кронштейнів для випрямлення зубів.

Ці ясні скоби розроблені за допомогою технології тривимірної візуалізації комп’ютері після прийому укус враження від вашого рота. Під час лікування пацієнт повинен носити підтяжки протягом двох тижнів, а потім вони повинні бути замінені новим набором суміщення. Суміщення можуть бути налаштовані у відповідності з конкретними вимогами ваших зубів. Для того, щоб змінити ваші зуби до точної і прямої позиції, м’який тиск. У звичайних випадках кількість Invisalign лотки, необхідних для лікування близько вісімнадцяти і тридцять.

Значні достоїнства обробки

Важливою особливістю цих ясних невидимих ​​суміщення є те, що вони знімні. Це дає користувачам можливість споживати їжу, не відчуваючи ніякого дискомфорту в роті. Крім того, це дозволяє користувачеві краще підтримувати гігієну порожнини рота. Ще одна чудова перевага лікування є те, що у зв’язку з його невидимою власності вся процедура лікування може бути приховано від інших.

Тривалість лікування становить близько дванадцяти місяців. В ході лікування консультації з вашим ортодонта кожен четвертий-восьмий тижні дуже важливо. Це допомагає ортодонта, щоб зробити ретельну оцінку про відсоток поліпшення досягається за рахунок лікування, а також вносити зміни в разі потреби.

За допомогою цих прозорих пластикових суміщення ви можете мати, що давно бажав привабливу усмішку і поліпшити вашу впевненість у собі. Лікування можна проводити, не викликаючи яких збоїв в нормальному способі життя.

досягнення високих результатів

Коли ви плануєте пройти Invisalign стоматологічних ортодонтичних процедур, це завжди необхідно скористатися послугами експерта ортодонта. Перед початком лікування, обговорити ваші цілі і результати, які ви очікуєте від лікування з вашим ортодонта. Це допоможе ортодонт сформулювати відповідне лікування планує досягти чудових результатів.