чотири речі, щоб знати перед покупкою вашої наступної пари окулярів

Ви можете думати все, що ви можете очікувати від стекол корекції зору. В результаті, ви можете упустити можливості, які можуть значно підвищити візуальний комфорт і захист для очей.

Забезпечення захисту від шкідливих для очей промені сонця повинна бути головним чинником при виборі окулярів. Дослідження показують, що сукупний збиток від впливу ультрафіолетового (УФ) променів може сприяти серйозним загрозливих зору захворювань, таких як дегенерація жовтої плями, катаракта і навіть сліпоти.

Що так багато варіантів – від УФ-захисту об’єктива матеріалів і конструкцій для покриття антивідблиску – знаючи, що купити може здатися заплутаним.

Ось чотири речі, щоб знати при виборі належного окуляри:

1. Зосередьтеся на першій лінзи.

Подумайте, що ви будете мати потребу в них для і обговорити це з вашим професійним офтальмології. Деякі фактори, щоб розглянути ваш рецепт, спосіб життя і ваші очі і історії хвороби.

Занадто багато відблисків і віддзеркалень на лінзи? Покриттям антивідблиску працює, щоб забезпечити ясне і гострий зір.

Сядьте перед комп’ютером протягом кількох годин на день? Є лінзи створені для полегшення і напруження очей і втому.

Хочете комфорту, гнучкості та захисту в одній особі повсякденному об’єктив? Розглянемо фотохромні лінзи. Вони зрозумілі до небезпечних ультрафіолетових променів немає. Вони перетворюються темно, як сонцезахисні окуляри, автоматично регулюючи їх рівень темряви в залежності від кількості ультрафіолетового випромінювання. Переходи ® лінзи № 1 Eyecare професійних рекомендованих фотохромних лінз у всьому світі.

2. Обери кадру.

Попросіть вашого офтальмології професійних щоб допомогти вам вибрати кадр, який буде добре працювати з вашого рецепта. Ваша рама повинна відповідати вашому обличчю і особистості. Ви повинні порівняти форму вашої рами з формою вашого обличчя. Наприклад, прямокутні добре працює для круглого обличчя, круглі квадратні особи. Ваш розмір кадру повинен бути в масштабі з вашим обличчям розміру і кольору повинні доповнювати ваш тон шкіри і колір волосся.

3. Є переходами ® лінз підходить саме вам?

Переходи лінзи є зручним, повсякденні рішення, як вони вписуються практично в кожному кадрі і блокувати 100% від UVA і UVB променів, зменшуючи при цьому дискомфорту і відключення відблисків.

4. Це більше, ніж одну пару потрібно?

Одна пара окулярів не може робити все це. Навіть якщо ваш основною парою окулярів є фотохромні, це корисно, щоб мати сонцезахисні окуляри для автомобіля. Професійні захисні окуляри, комп’ютерні окуляри і спеціалізованих спортивних окулярів також може все бути неоціненною.