хороші звички по догляду за шкірою – вони дійсно гарні для вас

Здорова шкіра є результатом гарної звички по догляду за шкірою. Але що, якщо «хороші звички» потенціал є темна сторона до них? Багато жінок продовжують робити те, що вони роблять під враженням, що це найкраща річ для їхньої шкіри. Те, що вони не розуміють, що в іншому випадку велика звички по догляду за шкірою може мати лічильник вплив на шкіру теж.

Ось деякі звички, які можуть заподіяти шкоду вашій шкірі і як ви можете запобігти пошкодження:

використанням тих же продуктів по догляду за шкірою назавжди

Один з найбільш важливих порад для здорової шкіри практикує турботливий догляд шкіри режиму. Без режим догляду за шкірою старанний, ви можете в кінцевому підсумку з забиті пори шкіри, прориви і сухої шкіри. Таким чином, жінки застосовують свої релігійно набір миючий-тонер-зволожувач щодня. Однак, проблема в тому, що при регулярному використанні, шкіра звикне до того ж набір продуктів по догляду за шкірою і, отже, припинить показ яких-небудь поліпшень після деякого часу.

Ось чому вам потрібно звернути увагу на вашу шкіру, а не просто Slathering на ті ж продукти по догляду за шкірою назавжди. Наприклад, якщо ваше лікування акне не робить багато для ваших прищів більше, то можна перейти на продукт з більш високої концентрації активного інгредієнта. Obagi третиноїн крем доступний в концентрації 0,025 відсотка, 0,05 відсотка і 0,1 відсотка. Ви можете почати з 0,025 відсотка і працювати ваш шлях вгору.

Крім того, переконайтеся, що ви встановили вашу рутині догляду за шкірою в залежності від сезону. У холодні місяці, використовувати багатий вершковий догляду за шкірою, зволожують шкіру інтенсивно при використанні легких продуктів для літніх місяців, коли вологість висока.

Будучи не подразнює шкіру

Жінкам з чутливою шкірою рекомендується використовувати м’який догляд за шкірою і уникнути отшелушивающих процедур, які можуть служити для дратувати шкіру. Однак без пілінг, мертві клітини шкіри, як правило, накопичуються на поверхні провідні до закупорки пор шкіри, акне і тьмяний колір обличчя. Це ще більше перешкоджає догляду за шкірою від проникнення в поверхню шкіри і доставку будь-якого допустимого вигоди.

Отже, якщо у вас суха або чутлива шкіра, переконайтеся, що ви відшаровується принаймні раз на тиждень. Шукати ефективні скрабів і відлущуючих продуктів, які видаляють відмерлі клітини шкіри з поверхні, не дратуючи шкіру. Спробуйте Догляд за шкірою Небеса Anti-Aging відлущуючий скраб. Він м’яко видаляє мертві клітини шкіри і надлишок нафти, забезпечуючи заспокійливий хвилі тепла, залишаючи шкіру м’якою з сяйво молодості.

використовує занадто багато продукту по догляду за шкірою

Поширена помилка серед людей, що використання більшої кількості продуктів по догляду за шкірою призведе до більшої ефективності. Тим не менш, це не так. Застосування занадто багато продуктів по догляду за шкірою або пілінг більше, ніж потрібно може принести більше шкоди, ніж користі. Це може призвести до закупорки пор шкіри і призводять до появи прищів і плям.

Тому переконайтеся, що ви будете слідувати інструкціям продукту і використовувати продукт тільки за призначенням. Загальне правило з будь-яким продуктом є використання завбільшки з горошину. Для зволожуючий крем, щоб краще поглинати, застосовувати його на вологу шкіру.