п’ять видів фруктів зробити вашу шкіру більш красивою

В даний час, фрукти і овочі стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, яка може забезпечити людей з рясним харчуванням, даючи людям здорове тіло. Більше того, експерти відзначають, що деякі види фруктів, також корисно для здоров’я нашої шкіри. Ці плоди в основному наступним чином.

По-перше, вишня
З давніх часів, вишня вважалася фруктів для догляду за зовнішністю. Вишневий сік може зробити шкіру обличчя білий й рум’яний, усунути зморшки і очистити плями. Cherry не тільки багатий вітаміном C, а також містить велику кількість заліза. Крім того, вишневий також містить вітамін А, який може збалансувати секрецію корою і уповільненню процесу старіння, допомагають активувати клітини і прикрашати шкіру.

По-друге, граната
Гранат було доведено, що сильним антиоксидантною дією. Він містить компонент, званий як “еллаговую кислота”, яка може захистити клітини від шкоди, завданої в результаті забруднення і ультрафіолетового у навколишньому середовищі, живлять клітини, і уповільнюють старіння організму. Дослідження показали, що ефект радіаційного захисту еллаговая кислота є набагато потужнішим, ніж поліфеноли, що містяться в червоному вині та зеленому чаї.

По-третє, оливкова
Ще в Стародавній Греції оливкове дерево вважалося символом життя і здоров’я. Крім того, оливкова також займає чільне косметичний ефект. З листя в плоди, всі частини оливкової добре для шкіри. Наприклад, сутність витягнутий з листя оливкового може допомогти клітини шкіри боротьби з окисленням викликані забрудненням, ультрафіолетові промені і стресу. У той час як оливкове плід містить інший потужний антиоксидант – фенольні сполуки, яка має хороший ефект антиоксиданту.

По-четверте, винограду
Він містить багато поліфенолів винограду, які мають антиоксидантну дію, може блокувати поширення вільних генів, а також ефективно сповільнюють старіння організму. Він також містить дубильні кислоти та лимонної кислоти, які мають сильний вплив конвергенції і може пом’якшують і зволожують шкіру. Більше того, виноград також містить вітамін В3 і багата корисними копалинами, які можуть глибоко зволожують шкіру, запобігти проти старіння, а також сприяти регенерації клітин шкіри.

По-п’яте, лимон
Лимон містить вітамін В1, вітамін В2, вітамін С і різні види поживних речовин. Крім того, вона також багата органічними кислотами і лимонну кислоту, що володіють сильним антиоксидантною дією. Це може сприяти метаболізм шкіри, сповільнити старіння організму, пригнічують пігментація, і так далі.