помада знань

Виберіть правильний колір

З такою великою кількістю помади відтінків на кожному відомчому і косметичних магазинів, це може бути важко вирішити, який з них забрати. Просто тому, що вам подобається певний відтінок, не означає, що вам підійде. Так як же дізнатися, які кольори краще для вас?

Як приблизного орієнтир, пам’ятайте:

* Ярмарок Тон шкіри площині відтінком синьо-червоні, світло-рожеві, мед, кава мокко і бежевий з рожевим відтінком.
* Середній тон шкіри добре виглядати в багатих червоних, рожевих і коричнюватих середніх коричневих від мокко в карамелі.
* Більш темною шкірою, як коричнюватий червоні і сливи, прозорі рожеві, рожево-бежевого і прикрасити практично будь-який відтінок коричневого кольору.

Як тільки ви знайшли колір, який Bang-на цілі, Ви майже у мети – але не зовсім! Хитрість полягає в додатку.

Читайте далі, і отримати готовий убити потенційного роботодавця наповал!

дуже товста?

Грати їх!

Губи ніколи не може бути занадто товстими. Ну. майже ніколи. Так що якщо ви відчуваєте, що ви отримали більше, ніж свою частку губи, ось що ви можете зробити:

* Визначте ваші губи олівець для губ, вирівнюючи їх тільки всередині природної лінії губ.
* Введіть сюди ж колір помади, як ваші губи олівцем. Це завжди доцільно використовувати щітку губи.
* Використовуйте темні, матові помади, як це зробити губи виглядав більш худим. Глянцевий помада дати ілюзію ситості, так що триматися від них подалі.
* Прикладіть ваші губи з трохи порошку, щоб тон їх вниз. І вуаля! Все готово протягом ночі на місті!

занадто тонкі?

Грати їх!

Так хто сказав занадто багато сексуальної привабливості шкідливо для здоров’я? Якщо ви шукаєте, щоб отримати гарячу, у Вашій особі губи, які дійсно виділяються, ось що потрібно зробити:

* Застосування губ тільки поза вашій лінії губ або на зовнішньому краю. Що б ви не робили, не намагайтеся зробити губи виглядати товщі, спираючись на штучний план, який за межами вашої природної лінії губ.
* Слідкуйте з помадою. Тінь може бути легше, ніж олівець для губ. Це дає ілюзію глибини.
* Використовуйте матові відтінки, і навантаження на блиск. Тримайтеся подалі від матових помад, або слідувати з легким блиском.