подивіться на фотографії до і після об’єктивно, перш ніж на пластичну хірургію

При прийнятті рішення про пластичну хірургію, вам потрібно буде оцінити він чи вона на основі певних характеристик. Ви можете попросити до або після фотографії. Багато людей представлені фотографії пластиковий операції документування до і після процедури.

Багато лікарів надати фотографії для пацієнтів вони працювали в минулому, і якщо лікар не хоче, щоб показати вам фотографії, то ви можете розглянути рух в іншому місці.

Єдине, що слід пам’ятати, лікар буде тільки вибрати фотографії, які показують його успіхи, його невдачі не як лікар. Тому важливо, щоб не тільки зробити знімок, за номінальною цінності. Це означає, що ви повинні бути дуже обережні, якщо тільки лікар пропонує вам фотографій в одному зображенні або одній стороні особи.

Крім того, переконайтеся, що лікар пропонує вам фотографії різних пацієнтів, а не тільки однієї людини, тому що тоді це означає, що більше людей знайомі з його або її роботи.

Ви хочете, щоб пара їх письмових звернень, а також поговорити з хірургом безпосередньо і задати багато питань про процес. Ви хочете, щоб проаналізувати його або її повністю, щоб переконатися, що ви відчували себе комфортно яка означає, що ви хочете зробити своє власне дослідження.

Ви хочете, щоб інтерв’ю 3:57 пластичних хірургів. Переконайтеся, що у вас хороші стосунки з ним або з нею і зрозуміти практику ретельно перед початком. Пам’ятайте, що до і після картини не скаже вам багато чого про ризики і побічні ефекти пластичної хірургії.

Багато лікарів надають пацієнтам з відео на YouTube, так що якщо ваш лікар в змозі зробити це, то ви повинні побачити його, щоб побачити процедури. Як тільки ви відчуваєте себе комфортно в цьому процесі, то ви можете піти далі і запланувати зустріч, щоб операція завершилася.

Після того як ви запланувати процедури, то вам потрібно буде підготуватися до процесу, який означає, що ви хочете, щоб піти раді хірурга. Переконайтеся, що ви кинете курити і прийом деяких лікарських препаратів перед пластичної операції хірургії. Якщо лікар досвідчений і ви будете слідувати його або її порад, ви будете мати мінімальну ймовірність ускладнень, що відбуваються при пластичній хірургії.

Пластична хірургія може бути приємною процедурою тих пір, як ви проводите час знайти лікаря, який ви можете довіряти. Переконайтеся, що ви ретельно дивитися на фотографії до і після і аналізувати їх критично до прийняття будь-якого рішення про процедуру.