отримати пишні вії вій пересадки

Пересадка вій неінвазивної косметичною процедурою, яка відновлює природний вій. Пересадка ідеально підходить для осіб, які відчувають втрату вій, слабкі, короткі і пошкоджених вій. Медичний термін для вій втрати madarosis. По-перше, ми повинні знати, що викликає втрату вій або травми. Це може бути викликано фізичної травми. Прикладами цього є нещасні випадки або опіки.

Це також може бути викликано запалення повік або блефарит. Медичні процедури, такі як хірургія ока або хіміотерапії, також можуть викликати втрату вій. Вроджені фактори також можуть бути фактором. У пересадці вій, як правило, тільки один сеанс потрібно. Волосся будуть витягнуті з одного фолікула одночасно. Вона може бути від вашої голови або ноги. Це, як правило, тому що тонке волосся тонке волосся відмінно підходять для вій. Це буде зроблено шляхом пересадки волосся 1-2 за один раз. Існує розріз, зроблений для кожного з них.

Коли справа доходить до результатів, вони виглядають дуже природно. Це ваші власні волосся росте, але результат може зайняти від 3 до 6 місяців для волосся, щоб рости. Ці нові волосся є постійними. Деякі люди повернутися для обрізки або контурна, але це не потрібно. Ускладнення рідкісні, але є деякі незначні післяопераційні ускладнення. Пацієнти повинні уникати дотиків і подряпин області, тому що це може призвести до інфекції. Ці незначні свербіж, набряк і біль. Якщо виникають нестандартні ситуації, повернутися до свого лікаря.

До операції, є деякі поради, які ви повинні розглянути. За тиждень до операції, припиніть приймати вітамін Е, припинити вживання алкоголю і кинути палити. Антибіотики можуть бути призначені, але це залежить від лікаря. Антикоагулянти, також заборонені. Витрати пересадки вій тисяч доларів, але деякі кажуть, що це дійсно варто того.