знати основи носа ринопластика роботу

Найбільш часто використовуваний термін «носа» присуджується в галузі медицини на ім’я ринопластики. Він виходить з грецької мови. “Ринопластика” може бути розділений на дві частини, такі як “носороги” і “plassein”. Але коли воно змішується разом, це дає значення “формувати ніс”.
За допомогою цієї процедури пацієнт зможе дихати дуже легко, ніж раніше. Якщо операція робиться заради пацієнта, щоб зробити полегшити його дихання, його називають «реконструктивні». У деяких інших випадках людина піти на операцію, щоб змінити свій зовнішній вигляд. Тоді це називається, як «косметичні» операції. Ніс може бути змінена з багатьох причин, як зазначено нижче.

1. Якщо хтось потрапив в аварію і його / її пошкодження носа
2. Звернення за операцію, щоб змінити зовнішній вигляд окремих
3. За народженням дитини, має проблеми, як ніс безформний ніс, утруднення дихання і так далі.

В Індії, покарання за злочинну діяльність є скорочення його / її носа. У цей період лікар на ім’я Іов Сушрути носа або ринопластика для тих злочинців. Деякі з оригінальних методів використання надлишків шкіри, щоб відновити ніс ідентичні, як вони були десятиліття десять років тому. Відповідно до історії хвороби, ринопластика зроблено в стародавній період в Індії лікарем.

Носа буде змінити зовнішній вигляд обличчя різко, то краще, щоб мати уявлення про те, як їх обличчя буде виглядати до операції. Це дозволить піти їм рухатися в публіку після носа. Хтось може збентежити про їх зовнішній вигляд до операції, але почувається добре. Деякі несприятливі дії також відбутися. Ринопластика може бути зроблено тільки на шкіру і хрящ в той час як інші можуть мати необхідно перервати довжину кістки в носовій області.

Пацієнт буде відчувати плями або пожовтіння навколо очей і по обидві сторони носа. Основною причиною цього є крихітні кровоносні судини в обличчя були дещо зламаний під час виконання операції. Процедура носа може бути завершена або з загальним наркозом або під місцевою анестезією. Щоб дати належну форму носа хірурги можуть прийняти хряща або невеликий шматочок кістки з тіла пацієнта.

У початковій стадії операція носа, кровотечі, інфекції і шрамів через ринопластика були поширені, і це приймається всіма пацієнтами. Як просування в технології та медицині, вони знижувалися з кожним днем. У сучасному світі, кровотеча є єдиною річчю, яка не може перебувати під контролем хірурга. Але шрами і інфекції були подолані хірургів. Зараз ніхто не може передбачити, пацієнту, що він зробив ніс роботу чи ні. Обидва особи, які зробили ринопластику і той, хто не виконував носа були схожі один на одного.

Коли мова йде про вартість процедури ніс роботу, він змінює в залежності від того, скільки змін, необхідних в ніс з них. Він може також відрізнятися від лікаря до лікаря. У деяких місцях вона може високо і в деяких інших областях це робиться за дешевою ціною. З іншого боку, плата зазвичай починається від 1000 доларів і може коштувати майже в десять разів більше. Більшість хірургів не робитиме роботу носа для пацієнтів, які були молодші 15 років, так як їх зростання триває досі.