дітям надіти фунтів, коли мама працює

Діти, матері яких працюють безперервно протягом їхнього життя, швидше за все, мають більш високий індекс маси тіла (ІМТ), ніж ті, чиї мами працюють менше, йдеться в новому дослідженні, але вони не обов’язково гірше, з точки зору їх здоров’я в цілому.

Діти середнього зросту отримала додатковий фунт, за те, що зростаючі діти зазвичай отримують, за кожні п’ять місяців їх мами працювали, дослідження показало. Ефект був кумулятивний – чим довше мати працювала, тим більше ваги дитини отримали.

“Попередні дослідження дивилися на відносини між щотижневих робочих годин і індекс маси тіла дітей”, каже дослідник Taryn Морріссі, асистент професора в американському університеті. “Тут ми пішли ще далі і подивився на загальну кількість років матерям були зайняті для того, щоб виміряти кумулятивний ефект зайнятості”.

Але більшість з цих дітей не зіткнулися ні з якими більш високий ризик розвитку ожиріння, або були якісь менш здоровими, ніж їх однолітки, дослідження показало.

“Ваша дитина може мати більш високий індекс маси тіла і при цьому бути в межах нормального, прийнятного діапазону,” Морріссі сказав MyHealthNewsDaily. Справді, тільки серед старших дітей в дослідженні – хто були шестикласники – А дослідники бачать істотно вище ІМТ і велика ймовірність ожиріння. Це, можливо, так як інші діти, як правило, більше самостійності й менше дорослого нагляд за їх використання часу і вибір страв, кажуть дослідники.

Дослідники вивчили 990 дітей у третьої, п’ятої та шостої класи по всій країні.

В цілому, дослідження показує, що немає ніяких істотних шкідливих наслідків, коли матері працюють поза домом, сказав д-р Вень-липні Хан, яка досліджує материнської зайнятості та дитячого розвитку в Колумбійському університеті в Нью-Йорку і не брав участі в дослідженні.

“Я думаю, що це насправді посилає обнадійливий сигнал від матерів, які працюють повний робочий день,” сказав Хан. “Навіть при тому, що дані показують, що їх ІМТ може підвищитися, який, здається, погано, це насправді показує, що діти не стоять на значно несприятливе становище».

“Ваш малюк не приречена стати огрядними момент, коли ви виходите з дому, або залишити їх з нянею. Матері не повинні відчувати себе винними про роботу “, сказав Хан.

Жоден фактор (Дослідники також вивчили матерів, які працювали нестандартних годин, таких як нічної зміни, і виявив, що вона не робить істотного впливу ІМТ дітей.

Фізичної активності дітей, час, проведений неконтрольованого і час, проведений дивитися телевізор також не пояснив, чому ІМТ дитячі, ймовірно, будуть вищі, коли їх мама була на роботі.

Морріссі заявив, що результати її дослідження показують лише один з багатьох факторів, що впливають на вагу дитини і загального стану здоров’я.

“Жодне дослідження ніколи не показав одного фактора, як паруючий пістолет за дитячим ожирінням. Наше дослідження не відрізняється, “сказала вона.

“Однак, це відкриває нові питання з точки зору того, що ще за межі материнської зайнятості може впливати на здоров’я дитини. А що ще ми можемо зробити з точки зору політики, після школи по догляду за дитиною, а також наявність свіжих продуктів, щоб допомогти працюючим матерям підтримувати здорову сім’ю. ”

Це дослідження з’явиться в січні / лютому випуск журналу “Розвиток дитини”.