дізнатися макіяж очей поради у застосуванні підводка для очей

У цій статті ми, як правило, подивимося, як застосувати підводка для очей з деякими рекомендаціями щодо досягнення деякі цікаві ефекти.

Один чудовий ефект, який буде досягнутий легко і улюбленець таких відомих актрис Марлен Дітріх і Мерілін Монро до Гвінет Пелтроу, як ріммінга очі білий або бежевий олівець для очей. Це має ефект розширення білі уваги створити спокусливий, привабливий вигляд.

Щоб використовувати олівець для очей, тягнути кришку осторонь від очей дуже м’яко з використанням однієї або 2-ма пальцями і проведіть лінію вздовж внутрішньої обведення очей. У ідентичні один вищих і нижніх повік. Щоб заточений олівець м’якше і простіше в застосуванні, ви намалюйте кілька ліній на першій тильною стороною долоні. Це пом’якшить наконечник і отримати кольору тече.

Коль може бути застосоване таким же способом з сенсаційного ефекту. Зайнятості Коля йде корінням в стародавні часи і єгипетських характерно для макіяжу очей на Близькому і багато Сході. Застосуйте олівець Коль, як описано на максимумі один Верхні і нижні краї, з кутка в куток. Потім, використовуючи або губкою наконечником аплікатором, тіні для повік пензлем, або, може бути пальцем, змішайте колір змазування її у вигляді димного ефекту.

Як тільки ви щасливі з зовнішністю, вам може знадобитися, щоб вирівняти його з допомогою легкого застосування пороху. За справедливий сильніше, додаткові інтенсивний вплив, застосувати найбільш улюблений колір навколо очей в будь-якій формі крему, рідини або порошку.

Якщо ви хочете використовувати рідкий олівець для очей, як тільки ви освоїли техніку його застосування, це може бути швидкий спосіб досягнення чудовий і вишуканий вигляд. Але застосування рідким підведенням для очей займе дуже мало практики.

Для початку, найкраще знаходитися в передній частині розумні збільшувальне дзеркало, таким чином, що ваші очі збільшуються досить, щоб визначити жахливо ясно, що ви збираєтеся робити, і гарантувати гладкий нанесення рідкої підводки для очей. Потім вільною рукою, починайте, потягнувши за віко підтягнутою. Якщо ви праві, це, швидше за все, самим легким для вас, щоб почати нанесення рідкого ліворуч-праворуч, а якщо ви пишете, і навпаки, якщо ви лівша. Нічия на в надзвичайно однієї безперервної тонкої грані. Якщо ви хочете більш товстою лінією тоді, наприкінці пробігу, тільки зворотний хід.

Рада при застосуванні рідкої підведенням для очей є використання його як можна ближче до вій, навіть працює в віях. Це дозволить уникнути Ви отримуєте те, що дратує білий результаті лінії між віями і так лайнера, коли 2 не зустрічаються.

Застосування рідкої підведенням для очей займе деякий спостерігати, тому є пляшка для зняття макіяжу зручно, поки ви не впевнені в техніці. Як кажуть: «спостерігати робить добре», і з дуже Трохи завзяття та поступове боку, ви скоро будете досягнення деякі цікаві ефекти.