більш великі ідеї, щоб отримати білі зуби, які супер білий

Ви шукаєте спосіб, щоб зробити ваші зуби білішими, як голлівудські зірки? Його набагато простіше і дешевше, ніж ви підозрюєте! Перш ніж розкрити, як отримати сліпучо білі зуби, давайте розглянемо кілька основ для зменшення плями на зубах.

Зробити ваші зуби біліші поради

Всім відомо, що ви повинні чистити зуби щодня. Але для цього потрібно чистити їх після їжі. Деякі люди мають звичку щіткою, коли вони вперше прокидаюся і перед сном. Це прекрасно, але ви дійсно повинні чистити відразу після їжі. Крихітні частинки їжі може привести до фарбування зубів, якщо не видалити відразу.

Спробуйте додати деякі волокна, щоб ваші страви. Fibre мабуть допомогти зберегти ваші зуби білими. Це природа природне очищення зубів. Fibre ніжно скраби плями із зубів. Це буде йти довгий шлях, щоб отримати ваші зуби білішими.

Одним з головних злочинців у виникненні темні зуби напоїв. Кава та вино найбільш гидких напоїв коли справа доходить до потемніння і пожовтіння вашої емалі. Для мене, зупиняючи вино і кава не є альтернативою, тому я намагаюся, щоб випити маленьку чашку води після вживання кави або вино, щоб усунути будь-які залишок на моїх зубах.

Ви курите? Херес додатковим стимулом, щоб спробувати скоротити. Так, дим жорстокої яскравості зуби. Це абсолютно допомагає пожовтіння і навіть потемніння зубів.

Не в останню чергу це піти до стоматолога. Стоматологічного призначення зазвичай включають в себе очищення обстеження. Це не процес відбілювання зубів, а процедура ліквідації бляшки, які допоможуть підтримувати яскраві білі зуби.

Так що у Вас є це. П’ять порад, які допоможуть відбілити зуби. Тепер, як ви отримаєте ці яскраві білі посмішки, як знаменитий Кіно зірки мають?

Десятки людей очікують, що кінозірки мають такі прекрасні білі зуби, як вони можуть управляти платити за свого роду вищим суспільством метод відбілювання, який феноменально дорогі. Це не той випадок. Вам не доведеться витрачатися сотні доларів, щоб отримати блискучі білі зуби.

Будинки відбілювання комплекти доступні, що дам вам точно такий же результат, як кінозірок. Ви чітко повинні бути впевнені, що ви отримаєте краще домашнє відбілювання комплект.