Як позбутися темних чорних кругів під очима

Темні кола зробити вас виглядати старше, втомлені, напружені, хворих, депресії і просто погане. Темні кола є спільною негормональні проблемної шкіри. Темні кола під очима викликані дуже специфічний фізіологічний механізм. Є багато факторів, що впливають на розвиток цих темних кіл і ще більше речей, які можуть зробити їх гірше. Темні кола під очима є надзвичайно поширені й болючі проблеми. Темні кола не викликані стресом, всю ніч роботи або вечірки сесій або втоми. Темні кола під очима є фактом життя. Багато людей вважають, що вони викликані не отримують достатньо сну, і вони мають рацію. Темні кола викликані однієї з трьох основних причин. Судинного запалення. Пізно вночі, алергії і дефіцит поживних речовин може збільшити кровоносних судин під тонким під очима шкіра. Вони придбали їх з віком і не змогли вирішити проблему, незважаючи кидаючи кожен трюк в книзі на них.

Причини темних кіл спадковість є однією з основних причин, страждають від темних кіл під очима. Стресу або депресії. Тривала дія сонячних променів, особливо в літній період. Недолік сну або втоми. Генетичні гіперпігментації є найбільш піддаються лікуванню форм темні кола. Кращий спосіб запобігти темні кола під очима їсти, пити і спати спокійно, зменшити напругу і боротися з втомою. Існує один косметичний – світловідбиваючі консилер – який допомагає, тому що він містить титан порошок, який відображає світло темну область. Кращий спосіб запобігти темні кола під очима їсти, пити і спати спокійно, зменшити напругу і боротися з втомою. Коли темні кола мають місце, цей сайт пропонує природний, недорогих методів скорочення або лікувати їх. Пийте томатний сік з деякими листя м’яти, лимонним соком і сіллю. Їжте їжу з багатим вітамінами і залізом. Включати в себе свіжі фрукти та овочі у вашому раціоні.

домашні засоби темні кола поради

1. Випивайте не менше десяти склянок води щодня.

2. Йога також може допомогти вам позбавитися від темних кіл. У пранаями протягом не менше 5 хвилин кожен день.

3. Масаж темні круги з будь-якою холодною кремом перед сном, принаймні, протягом 15 хвилин.

4. Нанесіть пасту з порошку куркуми з ананасовим соком.

5. Dip ватяні кульки в рожевою водою або охолодженою водою і тримати її на темних областях протягом 5-10 хвилин.

6. Мигдальне масло відмінне харчування шкіри. Масаж під і навколо очей з мигдальним маслом на день протягом 2 тижнів.

7. Застосування зволожувачів з натуральні інгредієнти, такі як масло авокадо, кунжуту, вітамін К і вітамін Е.

8. Нанесіть пасту порошкового мигдаль і молоко під очима.

9. Slurp цей сік, щоб позбутися тих, зіпсованої колах. Пийте томатний сік з деякими листя м’яти, лимонним соком і сіллю.

10. Їжте їжу з багатим вітамінами і залізом. Включати в себе свіжі фрукти та овочі у вашому раціоні.

11. Використовуйте сонцезахисні окуляри в той час як на сонце, щоб захистити ваші очі від шкідливих променів.

10. Наріжте свіжий інжир навпіл і помістити їх під оком. Потримайте їх протягом 15-30 хвилин і змийте її теплою водою.