Як знайти кращий крем для обличчя

Ви просто набридли шукає найкращий крем для обличчя? Ви можете легко знайти його! Вам просто потрібно знати, які інгредієнти, щоб шукати і чого слід уникати. У цій статті ви дізнаєтеся про визначити кращих кремів і косметичних продуктів всіх видів, без необхідності покладатися на думках споживачів або виробників претензій.

Масла

Мінеральні масла погано. Рослинні масла добре. Деякі з кращих масла виноградних кісточок, жожоба і авокадо. Ці масла, які дуже схожі на власній шкірного сала шкіри. Вони легко і швидко вбирається, не залишає жирного відчуття і не забивають пори.

Масло ши є також чудовою. Кращий крем для обличчя для використання в нічний час буде утримувати його. Це трохи занадто важкий, щоб використовувати протягом дня. Якість цих природних кремів змінюється. Подивіться на сайті виробника і з’ясувати, якщо використання олії холодного пресування. Холодне пресування дозволяє масла, щоб зберегти їх поживну цінність.

консерванти

Штучні консерванти погано. Природний вітамін Е є гарним. Якщо на етикетці інгредієнтів включає в себе слово “парабенів”, продукт містить штучних консервантів. Вони є найбільш ймовірні причини почервоніння, висип, роздратування та інші алергічні симптоми. Це відома проблема, але виробники продовжують їх використовувати.

Навіть так звані гіпоалергенних продуктів містять штучних консервантів. Там немає правил, що стосуються використання слова “гіпоалергенний” на етикетці. Те, що ви дійсно хотіли б дивитися на це, що не викликають алергію кремів. Побічні реакції можуть іноді вимагає дерматологічного лікування і тільки тому, що у вас ніколи не було того колись, не означає, що ви ніколи не буде. Ми можемо розробити чутливість до загальних алергенів з плином часу.

Кращий крем для обличчя зберігається використанням природного вітаміну Е. Вони синтетичного вітаміну нікуди не годиться. Натуральний вітамін Е має антиоксидантну активність, що важливо для запобігання передчасного старіння і затримки ознаки віку. Антиоксиданти нейтралізують вільні радикали, одна з основних причин пошкодження шкіри і у віці зовнішній вигляд.

сонцезахисні креми

Оксибензон, авобензон, Бензофенон та будь сонцезахисний крем, який зникає у вашій шкірі погано. Вони не забезпечують адекватного захисту від UVB і UVA і променів. Деякі з них, як було показано, пошкодження ДНК, що може викликати утворення ракових клітин. Збільшилася захворюваність на меланому, серйозною формою раку шкіри, була помічена у звичайних користувачів сонцезахисний крем.

Оксид цинку і діоксид титану хороші. Оксид цинку забезпечує найкращий захист широкого спектру UVA і UVB формі променів. Ви не знайдете будь-який з цих інгредієнтів у кращі крему для обличчя, тому що вони не зникнуть. Існує новий бренд всіх природний макіяж, який містить їх. Але, ви мудрі, щоб використовувати оксид цинку ВС-блок на відкритих ділянках, всякий раз, коли ви очікуєте, щоб витрачати більше, ніж 15 хвилин в прямому сонячному світлі. Нехай ваше сонце блок робити свою роботу. Нехай ваші креми для обличчя роблять їх.

омолоджуючі інгредієнти

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Робота з кращих крем для обличчя є затримка ознаки старіння. Інгредієнти для пошуку включають функціональні кератин, бурих водоростей вакаме і HEQ10. Ви можете дізнатися про них більше.