П’ять способів позбутися від кератоз Pilaris

Багато людей мають кератоз Pilaris, і вони не знають, що у неї є ім’я. Вони просто продовжувати своє повсякденне життя ігноруючи потворні шишки, які впливають на їхній шкірі. Деякі з них більш сам свідомий про це і покриє будь-які ділянку шкіри, який вибоїстій.
Кератоз Pilaris просте стан шкіри, викликані недоліком вологи в епідермісі. Вона може проявлятися у вигляді червоної висипки Місцями як правило, на плечі, сідниці і стегна. Це буде виглядати як купка дрібних ударів, іноді білі головки можуть утворюватися, але як правило, вони будуть невеликими і червоного кольору. Багато людей цей стан, і це в основному видно у жінок. Хоча це не загрожує здоровому і це не заразне, це неприємний стан, з естетичних причин, і багато людей хочуть, щоб позбутися від кератоз Pilaris.
Ви можете позбутися від кератоз Pilaris досить просто. Можливо, ви вже намагалися кілька продуктів по догляду за шкірою. П’ять способів, обговорювані тут, дешево і швидко, що ви можете зробити в домашніх умовах, не йдучи до дерматолога. Деякі з цих речей, які ви, можливо, вже роблять, але читайте далі, щоб дізнатися, який з них вам потрібно працювати, щоб позбутися від цих набридливих ударів.
П’ять способів позбутися від шишки кератоз Pilaris
# 1: Будьте ніжні вмиванні
Будьте ніжні при митті шкіри. Енергійний очищення або видалення гнізда може тільки дратувати шкіру і погіршити стан.
№ 2: Акуратно промокніть сухою
Після миття або купання, Акуратно промокніть або промокніть шкіру сухим рушником, так що деякі волога залишається на шкірі.
# 3: зволожують
Нанесіть зволожуючий лосьйон або крем мастильних час як ваша шкіра ще волога від купання. Виберіть зволожуючий крем, який містить сечовину або пропіленгліколь, хімічні речовини, які пом’якшують суху, грубу шкіру.
№ 4: молочна кислота
Застосувати позабіржовий продукт, який містить молочну кислоту двічі на день. Молочна кислота допомагає видалити додатковий кератин з поверхні шкіри.
№ 5: зволожують вашого будинку
Використовуйте переносний зволожувач будинку або підключений до вашої печі додати вологи повітря у вашому домі.