ВПС Випрямлячі – цільової фальшивомонетників

Індустрія моди постійно страждає від недобросовісних типів націлюючи продукти дешевих підробок і незаконного та підробок. Тим не менш, однієї марки, безумовно, відчуває підвищення від цієї атаки: GHD повною мірою відчули силу цей тип атаки на свою продукцію.

GHD випрямляч тепер мішенню в масовому масштабі через Інтернет і копіюються із загрозливою швидкістю, при пошуку через будь-якій пошуковій системі по всій Європі на пошук терміну “GHD випрямляч”, ви побачите безліч сайтів в платні листинги показуючи дешеві GHD випрямлячі, ці предмети оцінюються значно нижче РРП і свідомо незаконних підробок. GHD є дуже успішний бренд і вдалося створити монополію на нішу, дуже багато так само, Microsoft і Google мають з Інтернетом і програмним забезпеченням. Це призвело до їх бути метою для злочинців, щоб взяти шматок пирога.

Підроблені GHD Випрямлячі виготовляються на різних рівнях якості, і я бачив багато рівнів копіювання в моїй кар’єрі, я також чув страшні історії про підроблені GHD випрямляч перегріву і навіть вриваючись у вогні. Це легко показує, чому їх слід уникати будь-яку ціну (якщо незаконний характер був мало!). Проблеми, з якими стикаються GHD є той факт, що люди хочуть, щоб купувати дешеві в GHD і вони не піклуються, як вони отримують їх, цей факт сам по собі відкриває двері для незаконної діяльності.

Більш більшість компаній GHD поставили великі зусилля у зменшенні впливу фальшивомонетників. Одна річ, яку вони реалізували це прапорець затверджених GHD рітейлера; цей банер дозволяє користувачам перевірити, якщо сайт, знаходяться на затверджений GHD роздрібної торгівлі. Хоча це дійсно захищає людей від падіння на дешеві GHD сайт випадково, воно все ще не зупинити поширення люди охоче купують контрафактну продукцію. Ще одним кроком GHD ввели в дію є процес реєстрації, тут ви можете перевірити, що ваша дешева GHD не є підробками, вона також дає право на деяку підтримку з боку бренд, якщо у вас є офіційний набір GHD праски стиль.

Я відчуваю себе дуже шкода на цей бренд, тому що вони були мішенню в такій агресивній манері, вони наполегливо працювали, щоб вирізати нішу і стати успішним, тільки щоб мати шматок забрали. Правда деякі люди купують підробки свідомо, але в цьому випадку багато людей були обмануті у купівлі небезпечної та небезпечної продукції.