як позбутися від подвійного підборіддя і затягнути провисання м’язів обличчя

Є подвійне підборіддя? Провисання щік? Ось унікальний подвійне підборіддя вправи і вправи для м’язів обличчя.

CA Семпсон, спортсмен і автор книги “Сила”, виявили, що тиск стрічки або ремені щільно кріпиться навколо руки під час тренування швидко збільшили розмір м’язів. Експериментуючи, в моїх зусиллях знайти причину, я виявив, що це тиск під час скорочення та альтернативні релаксації м’язів, проводиться визначення крові на той момент, і тому розтягнення судин. Отже, розширення структури відбувається так само, як губка буде збільшити, коли його клітини заповнені водою. Діючи відповідно з цією ідеєю я замінив тиск долонь рук для груп Семпсон, і виявили, що, таким чином, результати були однаковими.

вправи для м’язів обличчя провисання

М’язи щік може бути швидко розширений за рахунок наступних проста вправа, яке я практикую, лежачи на спині: Складіть як куточки рота до очей, або в положенні перебільшені посмішки. Це буде зв’язка ті, які підтримують м’язи на верхню частину скули безпосередньо під кутами очі. Тепер відмовитися від підборіддя до крайніх ступенів. Це помістить подальшої напруженості по щоці підтримку м’язів.

У цьому положенні, тобто, зберігаючи були згруповані, поперемінно відкривати і закривати щелепи, в той же час неухильно масаж або натерти долоні рук. Це дозволить безпомилково збільшити їх. Логічним Причиною цього є те, що заява шкірного покриву і добре підтримується тканини дасть щоки округлі поява ранніх років.

як позбутися від подвійного підборіддя: подвійне підборіддя вправи

М’язи підборіддя може бути класифіковане як мимовільної і може бути створена лише шляхом масажу. Але вони зазвичай більш оперативно реагувати на цей процес, ніж м’язи, які оточують очей.

Покладіть підборіддя на долоні, щільно притисніть і втирати основні м’язи енергійно. Це той же метод м’язи навколо очей, але вимагає більшого тиску.

Положення рук повинні постійно зсувається. Якщо безперервний тиск підтримується на будь-якій частині без релаксації, розвиток буде повільним. Зміна позиції, як я вже говорив. Якщо ваш підборіддя завжди був повний і круглий в молоді роки, цей стан буде відновлено шляхом існуючої практики.

Там буде також посилювати колір щік і загалом покращилась і більш молодий вид. Коли мені було 50, моєї щоки і підборіддя були затонулі але зараз, в 72, вони повні і округлі. Це результат постійної практики вправ я описав. Доведено, щоб не викликати ліній на обличчі і розвиватиме підтримку м’язи щік.