піретрум-медичних цілях, взаємодія, побічні ефекти, дозування

піретрум дівочий
Піретрум, Tanacetum Parthenium, є членом сімейства складноцвітих. Інші поширені імена піретрум включають featherfew, жарознижувальну рослина, і дикі ромашки. Листя рослини найчастіше використовуються в трав’яних препаратів.
використання та переваги:
Feverfew традиційно використовується травники при головних болях, артриті, менструальних порушень, труднощі в праці, псоріаз, болі в животі, астма і fever.It завоювала популярність у Великобританії в 1980-х роках, як головний біль засіб і в даний час широко використовуються для профілактики мігрені а також для інших хворобливих розладів, таких як артрит.
Фармакологія:
Численні компоненти піретрум включати в себе Культивують лактони, монотерпенов, флавоноїди, поліацетіленов та ефірного масла. Культивують лактоном, з яких партенолід є основним компонентом, спочатку вважається найбільш важливим. Parthenolide міститься в багатьох інших рослинах, концентрації розрізняються між різними хемотіпи Т. Parthenium видів, вирощених у різних географічних районах.
клінічних випробувань:
У початковій неконтрольованого обстеження 270 пацієнтів мігрень у Великобританії, більше 70% пацієнтів повідомили поліпшення Illents коли їдять в середньому 2-3 свіжого листя піретрум щодня протягом декількох місяців до декількох років. Згодом шести подвійних сліпих рандомізованих контрольованих досліджень за межами США є Кит-uated піретрум для профілактики мігрені чотири дослідження показали позитивні результати.
Хоча в цілому результати показують, що піретрум може бути Бен-eficial від мігрені, методологічну якість цих досліджень був допитаний у критичному систематичне review.B, G Жоден з кросоверів-дизайну випробувань не містили достатній час вимивання; наміри для лікування аналізи не були виконані у двох позитивних досліджень і одне негативне випробування вважалося мати найвищий методологічного якості. Рецензенти підкреслив, що в той час як піретрум може мати позитивні наслідки для профілактики мігрені, остаточні висновки не можуть бути взяті з літератури.

Побічні ефекти:
У неконтрольованому опитування користувачів піретрум лист, несприятливі ефекти спостерігалися у 18% з 270 пацієнтів. Основні побічні ефекти включені усні порушень (наприклад, виразки рота, виразки мови, неприємний смак, розпухлі губи і рот) і легкі шлунково-кишкові розлади, в 9,8% і 4,3% пацієнтів, respectively.Oral побічні ефекти виявляються більш загальними при жуванні свіжого листя. Повідомляється, побічні ефекти від клінічних випробувань з використанням інкапсульовані продукти були схожі на плацебо (насправді менше, ніж плацебо в два випробування). Результати гематологічних і біохімічних тестів на безпеку, також не були порушені піретрум продуктів.
Термін “пост-піретрум синдром” був придуманий одним дослідником, який повідомив відскік головний біль, неспокій, безсоння, в суглобах і жорсткість м’язів або біль у близько 10% випадків хронічної лихоманці кілька користувачів, які припинили трави. Інші дослідження не повідомляється цей ефект.
побічних ефектів і взаємодій:
Feverfew впливає на активність тромбоцитів у пробірці, але це не було продемонстровано в природних умовах, і не було жодних повідомлень про клінічних випадків несприятливих лабораторії патології, несподівані кровотечі або інших взаємодій у пацієнтів wllo також беруть антикоагулянти або антиагреганти. Несприятливий вплив на коагуляцію, таким чином, сумнівно, але обережність і моніторингу рекомендується для пацієнтів з високим ризиком кровотечі. Зв’язатися з алергією на піретрум добре документовано в професійних шкідливих, і є крос алергенність між подібними рослинами, що містять Культивують лактони (наприклад, хризантеми, амброзія, ромашки). Піретрум завод може викликати аборт у великої рогатої худоби, і тому протипоказаний під час вагітності.
препарати і дози:
Комерційні продукти зазвичай складаються з листя або інші надземні частини рослин, часто порошок і сушать виморожуванням; ці препарати мабуть безпечніше, ніж жування свіжого листя. Добова доза використовується в успішні випробування umtrolled була приблизно 50-100 мг інкапсульовані висушених препаратах аркуша (приблизно еквівалентно 2-4 свіжого листя), але щоденні дози до 200-600 мг були рекомендовані деякі трав’яні влади. Препарати, як правило, стандартизовані, щоб утримувати щонайменше 0,2% партенолід. Тим не менш, у той час як стандартизація може бути корисним для забезпечення правильної ідентифікації Т. Parthenium хемотіпов, вона не може забезпечити індекс ефективності.
Зведена оцінка
Feverfew було показано, що корисно для профілактики мігрені в більшості рандомізованих контрольованих досліджень Con-канальні, проте ефективність не була чітко встановлена ​​поза всяких розумних сумнівів. Feverfew представляється безпечним і добре переноситься, і, таким чином, є причини для хронічної мігрені доста-ferers спробувати це фітотерапія. Feverfew ні досліджений для лікування гострих нападів мігрені або для інших типів головного болю. Було виявлено, неефективними в одному дослідженні для лікування ревматоїдного артриту, і жоден з інших його передбачуваного клінічного застосування не були досліджені.