п’ять основи натуральної косметики

У мене є п’ять необхідності, коли одягаєте мій макіяж: консилер, пудра, рум’яна, чорний олівець для очей рідкі і моя улюблена туш. Перемикання в природних альтернатив буде жорстким. Найближчий я прийшов до зміни двох цих продуктів, коли я використовував мінерального порошку, який я купив в магазині харчуванні районі. Це було про розмір банку блиску для губ і коштує $ 20,00, яким я не був занадто задоволений. Дивно, але він взяв невелику кількість макіяжу, щоб покрити мої недоліки. Величезна проблема, яку я мав з цим продуктом є те, що він взяв завжди! Я повинен був в основному Наносити пудру шару на час за допомогою кисті, по точках. Півгодини минуло, перш ніж вона була завершена. Я почав, покриваючи мої плями, то темні області під очима і зробив швидкий поверхневий огляд на все моє обличчя. Це, можливо, мали менше час я купив за 30 $, спеціальна щітка додатки, які прийшли з ним!

Не зрозумійте мене неправильно, це порошок, моє обличчя виглядати бездоганно, але у мене мало часу, щоб підготуватися вранці, так що я перестала використовувати його на деякий час. Пізніше я зрозумів, що, хоча, цей продукт здається дорогим, він пройшов довгий шлях. Це одночасно і коректор і пудра в одному, і це набагато здоровіше для моєї шкіри. Я провів невелике дослідження і дізналися, як погано мій звичайний консилер і порошки для моєї шкіри і вирішив, що буде варто витрачати додатковий час вранці.

Чому ці компанії дозволяють так багато хімічних речовин в нашій макіяжу? Юридично, FDA накладає кілька обмежень на інгредієнти косметики, навіть менше, ніж є з їжею. Ми всі знаємо, сміття, який можна знайти в багатьох продуктах, які схвалені FDA тому у вас є уявлення про діапазон добавок, які можна знайти в нашому макіяж! FDA затверджених інгредієнтів в косметиці не засновані на окремих токсичність, але за результатами загального рівня токсичності макіяж. В принципі, не може бути шкідливим, викликають рак хімічних речовин в суміші, а поки є тільки небагато.
Я збираюся зосередитися на консилер для цієї статті. Я впевнений, що це важко створити такі продукти, природно, але було б непогано, якби компанії могли б покінчити з найбільш небезпечних хімічних речовин і замінити їх на більш безпечні інгредієнти. Здається, що вони покладуть небудь в гримі тих пір, поки вона дає візуальні результати, що споживачі очікували. Вона також повинна бути економічно ефективними, мають тривалий термін зберігання і, звичайно, заробляти гроші. Це коштує більше грошей, щоб зробити органічні продукти і термін придатності, як правило, трохи коротше. Продукт, отже, більш дорогим, щоб купити, але якість набагато краще. Швидше за все, це довше, а також тому, що вам не потрібно буде використовувати половину контейнера, щоб отримати бажаний результат.

Компанії починають ловити на те, що споживачі починають шукати здорові альтернативи для своїх продуктів і деякі рекламують свою продукцію як парабенів безкоштовно або пропіленгліколю безкоштовно. Як правило, це нічого не значить. Це всього лише виверт, щоб змусити вас купити продукт. Проблема в тому, що вони будуть замінити ці хімікати іншими, служать тієї ж мети і представляти таку ж небезпеку для здоров’я, якщо не більше. Те, що багато бізнес-магнати не могли б зрозуміти, якщо ви насправді витрачають гроші на створення кращого продукту, ви можете заряджати більше. Багато людей будуть купувати його, коли вони чують, що це працює, і компанія буде заробляти гроші. Це, здається, не буде достатньо для більшості компаній, які вже відкачування мільйони косметики в масових кількостях через Wal-Mart, Target, аптеки та інші магазини з меншими витратами і масових продажів.

Фонд, коректор та пудра всі великі продавці і вносять свій внесок у передчасне старіння, сухість шкіри, і плям. Вони також містять хімічні речовини, які легко вбираються в шкіру і потрапляє в кров. Використання важких фундаменті або основі, як відомо (принаймні) викликають білі шишки на шкірі під очима. Це можна контролювати, але іноді вони мають бути видаленими з пластичної хірургії. Ви, можливо, думаєте, що це прищ, поки не розумію, що це було там протягом місяця або більше.

За даними недавнього дослідження, у Великобританії, жінки носять в середньому 175 хімікатів на день на їхні обличчя! Я був вражений, коли я прочитав це, тому що я так розбірливі інгредієнти в мою їжу все ж я Slathering це барахло на моєму обличчі і відміни, що я працюю так важко виконати-токсин стає безкоштовним! Такі продукти, як вони містять токсини, які могли поїхати у ваші нирки і печінка, і ми платимо за це жертвувати собою наші гроші і наше здоров’я.

Автор: Девід Френсіс