органічні по догляду за шкірою

Поганий день волосся? Ну поганий день шкіра може зайняти набагато більше часу, щоб виправити я можу вам сказати. Ваша шкіра є найбільшим і найбільш помітних орган у вас є, оскільки вона охоплює все тіло. Маючи привабливу, здорової шкіри починається зсередини і відображає на зовнішній стороні. Першим кроком у напрямку належний догляд за шкірою, щоб визначити, який тип шкіри ви знаходитеся в даний момент.

Дивлячись як всередині, так і поза наших тіл, здавалося б, здоровий глузд, щоб зменшити коктейль з хімічних речовин навколо нас щоразу, коли це можливо. Вони присутні в побутових миючих засобів, меблів, а також забруднення від автомобілів. Там, здається, немає ніякого порятунку від пошкодження нашої шкіри, так з чого ми почнемо? Їжа, яку ми їмо, мабуть, найочевидніше початок або зменшення кількості хімічних речовин і пестицидів в наших тілах. Тим не менше, для тих з нас, хто ними користується, шкіри та догляду за тілом є ще одним дуже прямий точка контакту між нами і світом інвазивних хімічних речовин.

Якщо ви змінили до органічної їжі, ви можете бути здивовані про органічний розчин для догляду за шкірою. Косметики, парфумерії та миючих засобів, які ми використовуємо, містять хімічні речовини, які легко засвоюються через шкіру або через легені, коли ми вдихаємо духів. Ці хімічні речовини потім швидко потрапляють в кровотік. Чи повинно це бути проблемою?

Люди вибирають органічного виробництва продуктів, тому що вони вважають, що ці продукти є більш безпечними. Так що якщо ви ставитеся до вашої шкіри з хімічного виробництва речовин, які також було доведено, впливає на лабораторних тварин в негативну сторону (хоча тестування косметики на тваринах лабораторії, схоже, знижується), ті ж негативні наслідки буде з вашою шкірою. Природний або органічний догляд за шкірою догляд за шкірою з використанням інгредієнтів, таких як трави, коріння і квіти. Вони об’єднані з натуральні масла і води. Ці інгредієнти не містять хімічні речовини, які можуть бути шкідливі для вашого тіла або бути причиною деяких небажаних побічних ефектів. Засновник кузовів зрозумів ці десятиліття тому і побудований багатонаціональною компанією, яка нещодавно була продана L’Oreal.

Які види їжі гарні для нашої шкіри?

Уникайте занадто багато жиру і жиру. Дієта сповнена різноманітності є найбільш вигідним для нашої шкіри. Фрукти та овочі є хорошими джерелами вітамінів і мінералів відповідає за підтримку цілісності шкіри. Білок є також одним з ключових гравців. Деякі важливі поживні речовини, вітамін А і вітамін С. Дефіцит вітаміну А може призвести до сухої, лускатої шкірою.

Звертайте увагу на етикетки!

Багато мітки мають довгі списки хімічних назв, деякі йдуть фрази, отримані з … (деякі природні речовини). Це вельми оманливий для споживачів, які шукають справжніх натуральних продуктів.

Проте термін сертифікованих органічних регулюється ряд міжнародно визнаних органах. В Австралії Біологічні Фермери Австралії (BFA) є найбільшим і Soil Association у Великобританії. Пошук продуктів з логотипом органом з сертифікації на етикетці є єдиним способом ви можете гарантувати, органічні автентичності та цілісності кожного інгредієнта в продукті. Це може дійсно можна назвати природним продуктом.