натуральні трави і масла ванни

Є багато трав, які мають корисні властивості і роблять великі додатки до мило та інші продукти ванни. Деякі мають природну в’язким, антисептичну, протизапальну властивостями. Деякі трав’яні аромати можуть бути піднімає настрій і стимулює й інші можуть бути заспокійливим і розслаблюючим. Трави можуть підвищити якість вашої ванної.

Ромашка: з протизапальними властивостями і м’яких яблук, як аромат, ромашка дуже заспокійливий і розслабляючий в себе і дуже корисно для запаленої і роздратованою шкіри.

Citrul Пив: пілінги апельсина, лимона, лайма і є природними і ексфоліанти мають в’язким властивостями. Вони також мають сильне підняття природним ароматом.

Зелений чай: Зелений чай містить антиоксиданти і протизапальні властивості і володіє освіжаючим ароматом. Дослідження показують, що він може захистити шкіру від пошкоджень НД

Гліцерин: Гліцерин є товста, м’яка і прозора рідина, яка виходить від тварин і рослин. Це відмінний зволожувач, тому що утримує вологу в шкірі і захищає його від висихання. Як це не нафта, вона добре змішується з водою і не відокремиться.

Лаванда: З м’яким повітряний квітковий аромат, лаванди дуже заспокоює і може зняти стрес. Він також має антисептичну, антибактеріальну та цілющими властивостями.

Вербена лимонна: Лимонна вербена має ніжний аромат лимона і може заспокоїти суху або роздратовану шкіру.

Вівсянка: Вівсянка містить натуральні очищаючі властивості шкіри і дуже корисно для сухої чутливої ​​шкіри.

Монетний двір: Цей освіжаючий трава містить антисептичні властивості. Він також містить ментол, який охолоджує до шкіри. Вона володіє сильним стимулюючим ароматом.

Розмарі: Розмарин допомагає поліпшити кровообіг і розслабляє м’язи. Надає стимулюючу і освіжаюче сосни, як аромат.

Sage: Sage володіє зцілення, антисептичну і в’язким властивостями і може заспокоїти роздратовану шкіру через укуси комах.

Соняшникова олія: соняшникова олія заспокоює і світла. Він зволожує, як він, природно, містить вітамін Е, масло.

Масло солодкого мигдалю: Це масло зволожує і живить шкіру. Легко вбирається і не залишає відчуття жирності шкіри.

Масло з вітаміном Е: Вітамін Е є природним заспокійливим і moisurizing олію, яка містить антиоксидантні властивості. Це трохи товщі, ніж більшість інших олії для ванни і добре працює, коли змішується з іншими легше натуральних олій.

* Жоден з цієї інформації не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб. Він не призначений, щоб бути заміною для інформованого медичної ради або турботи вашим лікарем.