лазерна епіляція лікування – Summary_

З видаленням процедури лазерної епіляції, небажаного волосся на тілі руйнується дуже інтенсивний лазер. Світло від лазерного пристрою, проходить через поверхню шкіри і проникає в тканини нижче. Як тільки тепло лазера потрапляє на волосяний фолікул, волосяних фолікул буде поглинати це тепло. Волосяні фолікули ніколи не відросте як тільки вони будуть повністю знищені виділяється тепло. Товщі і темніше ваше волосся і шкіру світліше, тим краще лазер працює.

Найчастіше, більше одного звернення потрібно, щоб отримати результати, які радують око. Якщо достатня кількість сеансів зазнали, більшість небажаного волосся вже не буде постійною. У деяких випадках, лазер може пошкодити фолікули, але не знищити його повністю. Ці фолікули продовжуватиме рости волосся років після лікування була виконана. У цьому випадку, кількість процедур, виконуваних було недостатньо. Якщо ви не задоволені своїми результатами, єдиний варіант у вас є, щоб повернутися для більш процедур.

У більшості випадків, що ця процедура виконується, то не буде ніяких побічних ефектів після цього. У деяких випадках, людина, яка була за проведеним лікуванням, можете отримати деякі проблеми з шкірою після цього. Приклади найбільш поширені побічні ефекти бульбашки, крихітних ран і зміни пігменту в шкірі. Більшість з цих побічних ефектів носять тимчасовий характер і вони підуть самі по собі в свій час.

Чи не отримати засмагу прямо перед ви збираєтеся йти у процедурі видалення волосся за допомогою лазера. Темна шкіра більш легко поглинає тепло від лазера. Якщо ви не будете обережні, ваша шкіра буде поглинати занадто багато тепла. Це дуже важливо, щоб шкіра поглинає тільки дуже мало тепла і фолікули більшу його частину. Чим темніше шкіра вашого, тим важче буде для лікаря, щоб створити хороші результати. Більш темною шкірою також перекладається як все більше і більше сесій і вищу вартість.

Охолодження гелі зазвичай використовуються під час лікування, щоб уникнути будь-яких проблем у той час як ви ставляться. Охолоджуючий гель буде протистояти тепла, яке створюється за допомогою лазера, тим самим знижуючи ризик розвитку побічних ефектів. У випадку, якщо ви відчуваєте кірки після обробки шкіри, ви повинні ставитися до цього з вазеліном. Роблячи це, ви переконаєтеся, що проблема не вийти з під контролю. Відразу після вашого лікування, не потрапляють в солярії.