забарвлення волосся Запитання та відповіді

Питання: У мене кучеряве волосся, але все ще хочете, щоб колір мого волосся. Який колір волосся краще для мене?

: Кучеряві волосся слід уникати супер легкі моменти. Більш темні кольори завжди добре для тих, з кучерявим волоссям, тому що вони роблять волосся виглядають здоровими і гладкими. Теплі тони кольору також великі ідеї, тому що вони відображають більше світла, що робить волосся виглядають краще.

Q: Які продукти колір волосся гарні для кучерявого волосся?

: Продукти, які не містять аміаку. Пів-постійні або напів-постійних продуктів колір волосся чудово підходять для витких сухого волосся, так як вони не містять агресивні інгредієнти, такі як аміак. Semi-перманенту також зробити волосся відчувають себе шовковистою і гладкою.

Q: Я люблю виділених волоссі погляд, але коли я спробував його, моє волосся повністю висохли. Що я можу зробити, щоб отримати вид, не руйнуючи моє волосся?

A: Використовуйте без аміаку волосся освітлювач і зберегти основні моменти від лінії росту волосся. Спробуйте моментів у самій передній і дитини волосся навколо обличчя, щоб зробити волосся виглядає гладкими і шовковистим. Крім того, спробуйте теплий по всій поверхні або світліше кольору планом основний колір перед нанесенням основних моментів. Номери для аміаку продукти залишити волосся в набагато здоровіше стані.

Питання: Мій шипучі волосся не тримає колір волосся, те, що я можу зробити?

A: Іноді кучеряве волосся можуть бути грубими з кутикулою, щільно закриті. Таким чином, колір волосся не може проникати глибоко в волосся. Переконайтеся, що колір продукту наноситься рівномірно, а потім спробувати оставл бажаний продукт протягом більш тривалого періоду часу, або з використанням тепла (фена, інфрачервону лампу і т.п.). Обробити кольору. Тепло допоможе колір залишитися довше. З усіма фарбованого волосся хороший шампунь і чудеса роботі кондиціонера.

Питання: Моє волосся завжди виходить мідний колір. Чому?

A: Є багато причин для волосся отримання мідний колір. Найбільш поширеним є сонячне світло – триматися подалі від прямих сонячних променів і плавання. Іноді вибір кольору волосся сприяє латуні. Спробуйте вибрати базовий колір золи. М’який шампунь це гарна ідея, щоб проводити корекцію і запобігти передчасному зміна кольору.