догляд за волоссям поради та рекомендації від природи

Природа є величезною склад рішення для проблем, пов’язаних з нашим здоров’ям, але проблема в тому, що це не можливо для кожного, щоб знати про все. Але я думаю, що Інтернет є найкращим місцем, де ми можемо отримати майже всю необхідну інформацію. Існують різні сайти, форуми і блоги, де ви можете отримати інформацію, пов’язану з різними рішення для різних проблем зі здоров’ям від природи. Я зібрав деяку інформацію для вас, що, безсумнівно, допоможе вам подолати проблеми, пов’язані з вашим волоссю, як лупа, випадання волосся і посивіння, а також допоможе отримати здорові і блискуче волосся.

Починаючи з Як отримати здорові і блискучі волосся є кілька способів занадто, щоб отримати його. Ви будете здивовані, дізнавшись, що деякі з них знаходяться у вашій кухні, і у вашому саду. Чай є загальним в кухні кожного. Чай діє диво, щоб Ваше волосся. Мийте волосся раз на тиждень з листям чаю. Потрібно відварити чайне листя у воді і відціджують лікеру і додати трохи лимонного соку, щоб цю суміш і мити їм волосся і ретельно промити. Для додаткового блиску Ви також можете поніжитися жменька агрусу в чашці молока протягом двох годин, а потім зробити його пасту і нанесіть на волосся. Агрус багатий вітаміном С і вона збагачує ріст волосся і пігментації волосся. Додавання лимонної цедри до «Shikakai (Acacia Concinna) і« Агрус »суміші та застосування вашого волосся один раз на тиждень або на 15 днів, безумовно, дасть вам здорове волосся.

Кетамін також добре для здорового росту волосся. Змішайте яєчний білок, 1 чайну ложку гліцерину з 2 ч.л. касторової олії і нанесіть на волосся і мити після дозволяючи йому охолонути протягом 30 хвилин. Ви можете побачити результат з здорові і блискуче волосся. Кокосове масло також дуже поширені і знайшли в будинку майже кожного. Кокосове масло вважається одним з кращих волосся нафти за рахунок кілька вагомих причин. Масаж шкіри голови з теплим кокосовим маслом і залишити його на 1-2 години, перш ніж остаточно пральна надає м’якість ваших грубих волосся і покращує здоровий ріст волосся. Кипіння квітка гібіскуса в цей кокосове масло і застосування цієї олії для вашого зменшить втрату волосся і стоншення. Ви навіть можете кип’ятити кокосового масла з соком листя каррі, базилік, квітка гібіскуса та агрусу і застосовувати цю суміш на волосся, тримати його на деякий час і потім добре прополоскати.

Яйця, оцет і сир також часто зустрічається в більш-менш в кожній кухні. Ці природні елементи також добре для вашого волосся. Миття волосся з оцтом змішати з теплою водою додати відмов і блиск ваших тьмяними і млявими волоссям. Ось деякі з небагатьох поради та рекомендації від природи, яка допоможе вам отримати здорові і блискуче волосся. Життя в епоху моди, де ви знайдете кілька речей, як випрямляч волосся, валиком, барвники, тощо, що допомагає отримати інший вигляд при нанесенні на волосся, то догляд за волоссям є важливою темою. Різні випрямлячі волосся від GHD і CHI будуються з новітніми технологіями, що не тільки спрямоване на випрямлення волосся, а й подбати про те, щоб це не зашкодило текстуру вашого волосся і навіть у цьому випадку, навіть якщо ваші волосся не піддається будь-які барвники, випрямлячі і т.д. ще тоді догляду за волоссям важливо зберегти оригінальну текстуру вашого волосся.