добре виглядати голою здоров’я та краси поради

Про зупинити червоніючи. Ми не просимо вас бігати по вулицях у чому мати народила або відвідати ділову зустріч без одягу. Але у всіх нас є моменти, коли ми хочемо подивитися наші кращі в чому мати народила. У той час як деякі з нас наділені без плям, зморшок і похитування без шкіри, реальність така, що ніхто не є абсолютно досконалим. Отже, нам потрібно продукцію. На щастя, є багато їх там, хоча не всі однаково. Ось зведення якості косметики, лосьйонів і зіль, щоб отримати вашу шкіру і тіло у відмінній формі, коли гасне світло або залишитися.

Сексуальна привабливість має багато спільного з почуттям нюху і дотику. Почати речі з правом сексуальний шкіру. Ви будете відчувати, як солодкі, як цукор (і, можливо як приємний смак, теж) з Вік Всупереч Буф тіла ($ 14.95) з Зія природні догляду за шкірою. Поширення мед і коричневий цукровий скраб по шкірі, залишаючи ваше тіло смачно гладкою.

Більшість з нас віддавалися занадто багато сонця в один момент в нашому житті. У той час як ми хотіли б вважати це уроком, нас можуть бути деякі пошкодження сонцем на нашій “декольте”, щоб нагадати нам про наше минуле НД поклоняються гріхи. Тонік моря бюст Гель ($ 49.50) за Phytomer заспокоює і тонізує шкіру декольте, миттєво зміцнюючий і контурної бюста. Більше того, райдужні бульбашки створюють привабливі мерехтіння, ідеально підходить для свічок.

Отримати бездоганний колір обличчя, не турбуючись з приводу можливості краху. Дивовижні Основні ($ 42), все-в-одному тональний крем, пудру, консилер і сонцезахисний крем від Jane Iredale забезпечує неперевершене покриття і витривалість, і насправді допомагає поліпшити стан шкіри з діоксидом титану і оксид цинку, які виступають в якості протизапальних засобів.

У французів є такі ввічливі назви частин тіла. Збийте ваші попка у формі з целюлітом Victoria `s Secret в Rx Lipotherm моделюючий крем ($ 96). Потужних агентів в цій зміцнюючий крем розгладжує й активно худне шкіру, роблячи вашу чутливу гладку попку і чуттєво контури.

Зробити вашу шкіру невідпорним для зв’язку з системою Hydra Багаті Ніжний крем для тіла ($ 146,50) від Vie. Пелерина шкіру шовковистою з цим кремом оксамиту і ви ніколи не будете провести ще одну ніч на самоті. Не слід випускати з уваги, ваше волосся повинні послати правильний сигнал. Перейти на розпатланим узголів’я з ISO Nexture ($ 20.99). З одного процедури ви будете мати м’які, сексуальні хвилі, які можуть тривати до 20 шампунів.