Як вибрати хороший шкірою

Ви читаєте етикетки інгредієнт, коли ви купуєте їжу? Якщо так, то ви повинні бути стурбовані ваше здоров’я в цілому. Вірно? Фахівці в галузі охорони здоров’я часто говорять, “ви, що ви їсте”. Ми знаємо, що це правда, тому що, як ми відчуваємо після їжі. Якщо ми відчуваємо себе погано, ми подбаємо про те, щоб уникнути певної їжі.

Ми можемо укласти те ж саме про нашу шкірі. Якщо наша шкіра відчуває себе погано після того, як ми ставимо на ньому косметичний, ми продовжити використання продукту? Читаємо чи ми косметичних інгредієнтів, перш ніж купити продукт? Або ж ми читаємо етикетки тільки після того, наша шкіра починає відчувати себе погано?

Косметики, продуктів харчування для шкіри?

Чи знаєте ви, що навіть невелика кількість будь-якої рідини, які ми ставимо на нашу шкіру, потрапляє в наші системи кровообігу? Так, здоров’я нашої шкіри може бути визначено якість наших косметичних продуктів. Якщо ми забруднюють нашу шкіру з інгредієнтами, які наш організм не визнає як здоровою і корисною, то ми завдаємо шкоди не тільки для нашої шкіри, але і всього нашого тіла. Шкіра продукти можна порівняти з поживної їжі. Як ми можемо визначити значення їжі? Зазвичай на смак, харчування та наступних факторів:
Свіжість окремих інгредієнтів.
Якість інгредієнтів.
Як натуральні, органічні інгредієнти.
Тип, кількість і свіжість трави і спеції.

Косметика тестування смаку?

Чи можна смак тесту косметику? Істинно, ні! Це тому, що про шкідливі компонентах, що більшість з них містять. Для деяких споживачів, однак, один або два синтетичних інгредієнтів, здається, не так важливо. Але подумайте, ви б випити склянку води, який містить тільки щіпка миш’яку? Звичайно, ні! Навіть найменша сума може призвести до летального результату! Вважайте, що це також, косметика часто містять інгредієнти, які надзвичайно токсичні і викликають мутації у лабораторних тварин тест. Чи готові ви ризикувати своєю зовнішності щось, що повинно бути перевірено на тваринах? Подумайте про це, має бути щось зловісне косметичної, лаборантів, якщо не добровільно своїх домашніх тварин для тестування. Набагато менше добровільно себе? З іншого боку, натуральні інгредієнти були використані протягом тисяч років і були перевірені на безпеку і ефективність. Рідко алергічних побічних ефектів в результаті використання окремих органічних інгредієнтів на шкіру.

Продукти без інгредієнтів списки?

Деякі великі виробники косметичної продукції дуже неохоче розголошувати інгредієнтів для споживачів. Вони стверджують, що мають власні секрети. Але розглянемо це, могли б ви уявити собі суп компанія не розголошенні їх інгредієнти? Чи мають вони право стверджувати, що вони звільняються від розголошення інгредієнтів на підставі того, що конкурент може дублювати їх суп? Чи не споживач, який буде їсти суп, теж є права? Для вашої безпеки та здоров’я, наполягають на бачачи список інгредієнтів перед покупкою. Якщо продавець відмовляється дати вам цю інформацію, то будьте дуже обережні щодо купівлі такого продукту.

Постарайтеся, щоб побачити, як багато інгредієнтів, які ви можете визначити?

Якщо ви можете визначити Більшість інгредієнтів в косметичній як природні, ви можете бути абсолютно впевнені, що це безпечніше. Чим більше натуральних інгредієнтів, які ви знайдете в продукті, що він вціліє. Однак рівною мірою важливо, щоб визначити якість і кількість окремих інгредієнтів. Наприклад, якщо косметичний містить кукурудзяне масло як пом’якшувальну, то, звичайно, є природним. Тим не менш, якість цього перевізник нафти не може принести користь вашій шкірі. Насправді, він може, мабуть, бути шкідливо для вашої шкіри. Однак, що якщо дорогоцінні масла, такі як масло зародків пшениці використовується? Це вказує на дуже високу якість продукту, так як це масло є одним з кращих пом’якшуючих засобів на ринку. Пам’ятайте, що ми повинні бути обережні, як про косметику інгредієнтів, як ми б про харчових інгредієнтів!

Натуральні інгредієнти у верхній частині списку інгредієнти?

Інгредієнт списків складається в порядку убування. Це означає, що основні інгредієнти в першу чергу. Якщо косметичний виробника може похвалитися, що їх продукт містить цінний інгредієнт, однак цей інгредієнт знаходиться в нижній частині списку, наскільки ефективним буде цей інгредієнт може бути? Подивіться на косметичний з рясне кількість найбільш ефективних інгредієнтів!

Який колір продукту?

Повністю натуральні продукти рідко бувають білого кольору. Вони також не цілком зрозуміла. Інгредієнти в природному світі бувають різних кольорів. При змішуванні разом, кінцевий продукт ніколи не буде повністю білим. Вони не будуть з’являтися темно-синій, червоний або жовтий. Розглянути це питання. Якщо ви знайшли продукт, який містить лимонний сік в ньому, і, здається, темно-жовтий, що можна зробити висновок? Скільки лимонного соку необхідно здати продукт настільки неймовірними жовтими? Подивіться на нижній частині списку і визначити, якщо барвники були додані. Судіть самі, якщо барвник дійсно необхідно в цій косметичні для того, щоб бути ефективними. Часто барвники та ароматизатори додаються без необхідності. Це робиться просто для продукту апеляцію. Оскарження інгредієнти не мати нічого спільного з ефективністю. Якщо, проте, продукт з’являється повністю білим, але воно містить масло обліпихи? Що ми повинні укласти? Масло обліпихи має темно-червоний вигляд. Якщо продукт не виглядає рожеві, то можна укласти, дві речі. Продукт містить дуже невелику кількість цієї олії, і він був доданий тільки для привабливість для споживача. Використовуючи наш здоровий глузд, коли ми досліджуємо етикетки продуктів допоможе нам вибрати хороший продукт шкіри.