Чоловічий Зменшення грудей може бути відповіддю на ваші проблеми

Слово “гінекомастія” походить з грецької мови, поєднуючи слова, які означають “жінка, як груди”. Хоча він рідко говорив про, за оцінками, від сорока до шістдесяти відсотків чоловіків стурбовані цією умовою. Час від часу, деякі ліки, такі як стероїди, або за рецептом ліки в цьому винні.

Інші часи, збільшення ваги є винуватцем в результаті надлишкової тканини в області грудей. Незалежно від причини, гінекомастія може бути удар по самоповазі людини, викликаючи самосвідомості і збентеження. Щоб полегшити ці труднощі, лікування зменшення грудей може бути відповіддю. Плоскою, пружною грудей може бути досягнуто шляхом хірургічного видалення жирової і залізистої ексцесів.

Якщо хтось розглядає операцію, ось деякі питання, щоб довести до первинних консультацій з авторитетними пластичний хірург: Де буде проходити операція? Які ліки будуть встановлюватися? Який вид анестезії буде використовуватися? Чи буде видимих ​​шрамів? Які ризики? Коли можна повернутися до нормального життя фізичних вправ і діяльності?

Хірургія зазвичай в амбулаторних умовах. Іноді загальна анестезія використовується, але в інших випадках це місцеві вибрали разом з седації. Лікар візьме індивідуальних потреб людини до уваги і зробити рекомендації, що вони відчувають, що в найкращих інтересах пацієнта.

Після хірургічної процедури, бинти буде застосований до місця, поряд з пружним підтримуючим одягу. Тонку трубку могли б бути поміщені під своєю шкірі, щоб злити рідину, яка може бути збір, з метою сприяння ефективному лікуванню.

Часом Ліпосакція також необхідно. Це процедура, де канюлі, яка являє собою тонку трубку, поміщають на кілька розрізів. Канюлі переміщається навколо, щоб перемішати і послабити області жирової тканини, а потім дозволяє йому бути видалені в моді вакуумного всмоктування.

Будь-яка хірургічна процедура призведе до деяких рубці, але в цьому методі, найбільш приховані з природні контури тіла. Протягом довгого часу, рубці стали слабшими й менш помітним.

Як і в будь-якої медичної процедури, завжди є ризик і можливість ускладнень, хоча всі можливі гарантії приймається, щоб мінімізувати їх потенціал. Ризики включають кровотечі, згустки крові, інфекції, зміни чутливості соска, форму грудей у ​​тому числі порушення асиметрії, а набряки та синці. Ваш лікар і його персонал пояснить весь метод і що очікувати більш докладно.

Нарешті, питання про відновлення повинен бути розглянутий. Як скоро можна очікувати, щоб повернутися до своїх старих себе? Коли вони можуть повернутися до роботи і тренування?

Хоча більша частина відповіді на це питання лежить в шкіру пацієнта типу, віку, стану здоров’я, і ​​кількість тканини, яку необхідно видалити, деякі загальні рекомендації є: почати ходити в день операції; повернення на роботу може статися в тільки людина відчуває себе в стані, можливо через день або два після операції; стібки будуть видалені 1:59 тижнів після операції, і повне повернення до нормального життя, в тому числі і спортом забере повний місяць.

Після того, як місяць пройшов, людина зможе повторно вводити своє життя з відновлення довіри і витонченіше і компактніше погляд.