Висока роздільна здатність SmartLipo – безпечною і надійною

Висока роздільна здатність SmartLipo Триплекс є останнім у тілі Cynosure контурного пристрої, інноваційні, безпечні та надійні. Вона пройшла в записі, як перший мультиплекс у світі потрійний робочої станції лазерного ліполізу, які можуть скористатися і чоловіки і жінки. Авторитетні пластичні хірурги із США взяв участь у вивченні та дослідженні цього нового обладнання, яке все готово, щоб замінити всі інші пристрої ліполіз. Вони досягли успіху у відображенні можливості та ефективності його покоління фіч, які, безсумнівно, роблять його популярним серед тих, хто бажає краще скульптурні м’язової зовнішній вигляд.

Новий метод використовує три окремих довжин хвиль (1440, 1064 та 1320 нм) для більш високого поглинання і видалення стійких жирових тканинах. Пластичні хірурги тепер легко знайти і обробити великі площі поверхні, через високі скульптури визначення і в той же час значно скоротити час обробки. Вони вважають, що нове прибуття буде великим попитом для наступних функцій:

• коагуляції тканин і підтяжки шкіри
• Скорочення часу лікування і менший час простою
• високої чіткості можливостей скульптури
• Особливості унікальним, інтелектуальні системи доставки SmartSense ™ з ThermaGuide ™ для полегшення безпечної та рівномірної подачі енергії
• Стимулювання колагену

Пацієнти можуть розраховувати на чудові результати, які не можуть бути досягнуті із звичайною ліпосакції в спокої. Всі жири схильні ділянках тіла з в’ялою шкірою, такі як талію, підборіддя, внутрішні і зовнішні стегна, стегна, живіт, щиколотки, спини, рук, шиї, і коліна можна ефективно лікувати. Точності засновані високої потужності лазерної енергії розріджує поверхневих і глибоких жиру, щоб зробити видобуток легкої і в той же час найменш болючим. Привіт чіткості SmartLipo являє собою новий клас складного пристрою, який є абсолютно безпечним і надійним. Пацієнти досягнення особою і тілом вони завжди хотіли випробувати і значним підвищенням їх почуття власної гідності і впевненості в собі.