як знати, якщо ваші чи заліза є автентичним або справжні

CHI випрямляч був розроблений Фарук Systems Company, компанія, відома для продуктів високої якості волосся догляд. Заліза CHI плоскою є широко використовуваним продуктом випрямлення волосся. Завдяки своїй популярності, в даний час підроблені CHI праски продаються на ринку найбільш особливо в Азії. Якщо ви хочете знати, якщо CHI заліза ви маєте або збираєтеся купити справжній, то нагадати про наступні порад:

Якщо це дешево, то це підробка. Там немає CHI випрямляч, який можна купити за дуже низькою ціною. Так що не обманюйте його ціну, якщо ви після високу якість продукції.

Деякі інтернет-аукціонах, які не є впізнаваними зазвичай продають підроблені CHI плоский прокат заліза. Це не є справжньою особливо якщо воно продається за дуже дешевою ціною.

Перевірте також шнур і вилку на ОМС заліза волосся, що ви маєте або збираєтеся купити. Справжнє твір є кнопка перезавантаження і трьохштирковий виделкою. Якщо у нього є лише двосторонній запалювання, то це підробка.

Якщо ви бачите які-небудь наклейки на залізо, то це підробка. Справжня CHI праски волосся немає наклейки. Якщо логотип неправильно нанесені на виріб, наприклад, він не друкується в центрі або положення трохи від, то вона не є справжньою. Крім того, є інформація, що знаходиться на ручці поруч з включення / виключення. Якщо він має тільки наклейки, то це підробка.

Всі справжні CHI праски мають потужність інформацію, що знаходиться на ручці. Ці плоскі праски зазвичай приймає близько з точністю до хвилини, щоб нагрітися. Фарук CHI плоске залізо має керамічні пластини, які буде випрямити волосся за один прохід і використовує Рекомендована потужність 25 Вт

Автентичні CHI праски мають чіткі світлодіодні ліхтарі. Дешеві світлодіодні ліхтарі бувають червоного кольору, який означає, що це підробка.

Кращий можливий спосіб дізнатися, якщо продукт є справжнім є наявність номер обслуговування клієнтів знайти в керівництві. Зв’язатися з числом і надати номер моделі, так що вони підтвердять якщо у вас є справжній продукт або просто імітація.

Найкраще, щоб купити справжній продукт має бажаний ефект. Ваша мета прикрашати і випрямлення волосся не має сенсу, якщо ви використовуєте наслідування. Існує також великий шанс для шкідливого впливу ваше волосся, якщо ви не використовуєте справжні CHI випрямляч.