що має носову змінити з косметичною ринопластиці

Чи є у вас кривий ніс, ви хотіли б мати ніс змінити використанні косметичної хірургії? Ця процедура відома як косметичні ринопластикою, так як, якщо вона не потрібна для здоров’я, процедура є чисто косметичним. Тисячі людей ринопластики кожен день, щоб поліпшити свою зовнішність і почуття власної гідності, тому ви можете бути впевнені, що це є дуже популярною процедурою.

Одна з причин, у вас може бути кривим носом і потрібно змінити ніс, через викривлення носової перегородки, що може призвести до краху зовнішній вигляд вашого носа. Якщо це причина вашого кривим носом, то вам потрібно як септопластика на додаток до ринопластики.

Важливо те, щоб зробити ваші дослідження ретельно. Тому необхідно переконатися, ви отримаєте повне косметичного хірурга, який спеціалізується на ринопластику і пластика носової перегородки. Вони будуть, очевидно, мають найбільший досвід і бути в змозі запропонувати вам більше консультацію фахівця. Це може коштувати вам трохи більше, але це нерозумно йти на найдешевший варіант, так як це не може бути кращим. Використовуйте свій здоровий глузд, а не думати лише про гроші.

Існує не конкретна процедура для носа змінити, кожен заснований на індивідуальних обставин і ретельних консультацій з вашим пластичним хірургом. надлишкові кістки будуть безцеремонно точеними далеко так, щоб основна структура носа більш обтічним. Ринопластикою процедура зазвичай здійснюється через носові ходи, де це можливо. Ця процедура може бути відкритим чи закритим. Закритої ринопластики здійснюється повністю всередині ніздрів, а відкритий ринопластикою вимагає невеликий розріз в тканини між ніздрями. Це залишить невеликий шрам, але як тільки зцілитися, це буде важко побачити.

Після операції, ви, ймовірно, буде відісланий прямо додому, щоб оговтатися. Залежно від обсягу виконаної роботи, ваш ніс змінити займе якийсь час, щоб виявити остаточну форму. Набряк очевидно, займе деякий час, щоб піти вниз, і це, як правило, займає від 10 днів до 3 тижнів, перш ніж ви зможете повернутися до роботи.

Коли ви відновлюєте, то вам потрібно, щоб добре поїсти і відпочити. Цілком ймовірно, ви будете почувати себе, як у вас холодно в ніс і очі, швидше за все, буде хворіти. Холодний компрес може допомогти це почуття. Через пару тижнів, ви побачите результати вашого носа змінити і «новий ви готові бути відкритий.