перекису відбілювання – захист ваших зубів

Якщо ви робите ваші дослідження, перш ніж зважитися на відбілювання зубів продукт, ви чули пероксиду водню, який використовується в продуктах відбілювання перекисом. Це звучить як дуже страшно хімічних тому я написав цю статтю, щоб розповісти вам трохи про це.
Виготовлений з водню і кисню, перекис водню використовується не тільки для відбілювання зубів. Серед інших загальних застосувань включають сорти відбілювач, такі як дезінфікуючий засіб, а також папір і відбілювання текстильних. Він використовується в різних концентратів, в основному, тим більше ви концентруєтесь перекису, тим сильніше буде відбілювання буде.
Перекис водню не слід плутати з перекису карбаміду – останній включений у деякі рецепти відбілювання зубів, щоб продовжити термін служби виробу, як водень є більш швидким хімічною взаємодією тому має короткий термін зберігання.
Але як щодо побічних ефектів? Ну, дві найбільш поширені побічні ефекти включають легке роздратування гумки після використання, і деякі люди відчувають підвищеної чутливості зубів до гарячої та холодної температури. Доброю новиною є те, що обидва ефекту є лише тимчасовими.
Після застосування перекису, щоб відбілити зуби, насправді проходить через емаль і працює на внутрішній частині вашого зуба, які є дентину і пульпи частини. Це не боляче, емаль на зубах, насправді процес відбілювання перекисом була протестована вичерпно і був визнаний безпечним Американської стоматологічної асоціації.
Якщо у вас був зубної роботи, що вас турбує, знебарвлення, перекис водню не змінює колір більшість стоматологічних робіт. Пломби, фарфор або керамічні зуби тощо занадто важко для пероксидні відбілюючий розчин проник. Якщо у вас є стоматологічні роботи, яка є більш пористим, таких як цемент, поговоріть зі своїм стоматологом перед переходом на всякий випадок.