любите свою вінцем

Ви знаєте історію, перш ніж турмаліну праски були навіть створені як королев марнославства ляльку себе в перед дзеркалом цілий день, розчісуючи своє волосся за допомогою кисті, як ніби це було єдине, що мало значення в їх житті. Це історія зроблено до смерті З фільмів, книг, розповідей і навіть класичну літературу. Просто пам’ятайте історію Рапунцель і її злої мачухи, і ви отримаєте картину.

Тим не менш, це було б досить важко повірити, претензії жінці, що вона любить себе і тримає себе з великою повагою, коли вона повністю відмовляється від її волосся в дику природу. Не могли б ви чесно поважаю офіс леді представить доповідь, коли половина її волосся ковзає і намотування по всій кімнаті, в той час як інша половина випадає в пучок? Візуалізація зображень, що достатньо, щоб дати будь-кому, озноб.

Це тому, що волосся жінки є її вінцем. Вона готова прийняти великі заходи, щоб піклуватися про неї, її волосся, є відображенням того, наскільки добре вона себе цінує. Таким чином, ви, як жінка, повинні знати основи для ваших власних волосся, як це ваш вінцем.

Давайте приступимо до справи, то:

Шампуні – Ви, напевно, за допомогою цих догляду за волоссям скоби з моменту вашого народження. Там ціла човен шампуні, доступні на ринку, але ви знаєте, що вони насправді для? Шампуні служити просто для очищення волосся. Зберіть щедре кількість у долоні, потріть шкіру голови з ним, і промийте його дуже ретельно. Залишки шампуню може призвести до пошкодження волосся.

Кондиціонери – Якщо і коли ви повинні використовувати ці повністю залежить від вашого стилю волосся і композиції. Якщо ви збираєтеся на пряме волосся виглядають, бути щедрим з кондиціонером. Якщо у вас сухе волосся, вам також необхідно більше, ніж кондиціонер, якщо ваше волосся керованими. І, нарешті, перевірте, якщо ваше волосся згоден з кондиціонером. Іноді, кондиціонери допомогти створити волосся кошмари, а не допомогти їх вирішити. Тепер, якщо ви прокоментували: «Ні, я не” або “ні, я не знаю”, щоб усі вищезгадані заяви, то вам не потрібно навіть кондиціонер в першу чергу!

Волосся інструменти – ви напевне будете мати деякі інструменти, щоб піклуватися про вашому волоссі. Ці інструменти включають турмалін плоского заліза, гребінці, бігуді сухі, і фен, щоб назвати декілька. Тепер, якщо ви збираєтеся використовувати більш технічних інструментів, таких як праска, переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите, перш ніж наклеїти їх у вашому волоссі. Зробіть один невірний рух з чимось на зразок плоского заліза, і ви будете в кінцевому підсумку з головою безнадійно виснажені волосся!

Дієта і спосіб життя – управління стресом, спить добре і здоровий спосіб життя все найкраще детермінанти внутрішній красі Ваших волосся. Слідкуйте за своїми дієті, теж! Їжте здорову і уникнути небажаної віддаючись або жирної їжі. Спробуйте змішування деяких лосось, яйця, зелені овочі і бобові (так, квасоля) для більш здорових, блискучим волоссям.

Хімічна обробка – релаксанти, барвники і швидкого вирішення Пермі буде творити чудеса в короткостроковій перспективі, у формуванні та зміна вашого волосся, яким ви хочете його бачити. Тим не менш, не зловживайте їх, або вони вб’ють ваші волосся так само ефективно, як виливання кислоти на ньому.

Це не займе вісім годин, невелике стан, і турмалін плоского заліза для догляду за волоссям. Все це дійсно необхідно деяке знання рука об руку з невеликим люблячим, і ви все добре стійки ваші речі, як гордо, як ви хочете!