здорове природне чутливої ​​шкіри Поради по догляду – заощадити гроші і насолоджуватися сяючої шкіри

Два з догляду за шкірою, що більшість людей з чутливою шкірою збираються для використання наступні тонери і зволожуючі креми. Ось декілька порад з вибору правильних продуктів, або навіть зробити свій власний.

тонер

Найдешевший і найчистіший продукт швидко закрити пори після очищення шкіри це просто сплеск холодною водою. У той час як він працює просто відмінно, він не додає додаткові очищаючі властивості істинної тонера. Але як знайти той, який буде заспокоювати чутливу шкіру.

Шукайте гіпоалергенних продуктів, в ідеалі, що не ботанічних інгредієнтів. Завжди перевіряйте, перш ніж використовувати на все обличчя. Навіть продукти з “гіпоалергенний” ярлик може дратувати шкіру. Або, якщо ви не можете знайти, ось кілька ідей, щоб зробити свій власний.

Яблучний оцет – розбавлення натурального оцту сидру, приблизно 3 частини води на одну частину оцту, щоб зробити хороший тонер для жирної шкіри. Це може бути занадто сильним, так що ви можете розбавити його ще більше, якщо вам це потрібно.

Алое віра – дуже охолодження тонера можуть бути виконані з невеликою кількістю гелю алое віра і чистою водою. Вам може знадобитися блендер, щоб реально отримати змішується гладко.

Лимон – Свіжий лимонний сік дуже в’язким, і трохи у воді може зробити хороший тонер. Просто тримайте його подалі від ваших очей. Вітамін С є здоровим для вашої шкіри теж.

Зелений чай – зробіть одну чашку зеленого чаю, і дайте йому охолонути. Сплеск його на вашому обличчі для освіжаючого дотику. Антиоксидантів в зеленому чаї є ще одним здоровим доповненням до цього тонера. Якщо ви зробите свій чай з чайним пакетиком, ви можете використовувати сумку, щоб застосувати його до вашої особи. Дуже зручно.

зволожувачі

Хороший зволожуючий режим буде тримати вашу шкіру гладкою, м’якою і еластичною, запобігаючи появі ознак передчасного старіння. Спробуйте знайти товар, які є гіпоалергенними, і не містять трав’яні або ботанічних сполук. Вони часто дратувати чутливу шкіру.

Якщо ви хочете протестувати новий продукт, роблять це на ваш внутрішній рукою замість вашого обличчя. Це набагато краще мати справу з висипом або спалаху, ніж ваше обличчя.

Масло ши є казковим зволожуючий крем, який дуже ніжний на чутливій шкірі. Використовуйте по собі, або спробувати знайти продукти, які мають його в якості інгредієнта. Інший натуральний інгредієнт шукати холодного віджиму олія авокадо. Це може бути дуже жирною використовувати прямо на вашому обличчі, хоча, але це відмінний зволожувач тіла.