видалення волосся на обличчі у жінок – так багато варіантів,

У чоловіків це легко, коли справа доходить до волосся на обличчі: якщо вони дозволяють йому отримати трохи з-під контролю, деякі люди насправді знайти його пошарпаної і сексуально. Тим не менш, часті видалення волосся на обличчі для жінок є обов’язковим у сучасному суспільстві. Є багато способів, в яких жінки мати справу з небажаних волосся на обличчі. СПА та салони пропонують індивідуальні особи процедури видалення волосся, які включають воском і вищипування волосся брів, волосся верхній губі, підборідді волосся і т.д.

Зростаюча вищипування брів і це досить рутинна: ​​часто, жінка буде йти в салон, щоб це піклуватися про професійний приблизно раз на місяць, а потім вони зможуть підтримувати форму естетик створив для них у цей час. Існує також новий метод, званий брови Threading, яка також стає загальним.

Часто, коли жінка йде за її місячного лікування брови, вона може мати додаткові лицьової області або два воском від естетик за невелику додаткову плату. Це, як більшість жінок піклуватися про своїх волоссі верхньою губою, і як деякі позбутися від підборіддя волосся.

А як вдома рішення для тих з нас, не хочуть платити за щомісячне лікування салон для щось ми можемо зробити самі? Аптеки пропонують ряд продуктів, щоб допомогти жінкам керувати своїми небажаного волосся на обличчі: більшість з цих продуктів є або Зростаюча комплекти або крем для видалення волосся.

Аптека особи набори волосся воском зазвичай або включають банку воску ви тепло в мікрохвильовій а також дерев’яні аплікатори і спеціально оброблені паперові смужки, або вони містять смуги, які вже містять необхідні воском для видалення волосся.

На жаль, ці комплекти можуть часто в кінцевому підсумку викликає жінок більше болю, ніж салон лікування, особливо, коли ви тільки починаєте їх використовувати. Як цей віск, як правило, більш низької якості, ніж салоні воском, часто менш ефективні у видаленні волосся, і вам потрібно буде застосовувати віск більше одного разу. На жаль, більшість комплектів нести попередження, що ви не повинні використовувати їх більше одного разу на день для того, щоб ваша шкіра часу, щоб залікувати, перш ніж повторно використовувати це. Крім того, через вашу мікрохвильової менше-Advanced на досягнення ідеальної температури для видалення волосся, це легко спалити себе, якщо вона занадто гаряча або викликати його, щоб не працювати, якщо він занадто холодний.

Інший варіант полягає у використанні крему для видалення волосся. Вони часто легше, з якою щоб бути точним, як можна краще контролювати, де крем буде, однак, кожен бренд має такий же неприємний запах, і це особливо нещасного при догляді за волоссям верхньою губою, як це збирається повинні бути у вас під носом протягом декількох хвилин принаймні.

Як ви можете бачити, існує цілий ряд варіантів для видалення волосся на обличчі у жінок. Важливо розглянути різні переваги і недоліки кожного з них при виборі лікування, що є кращим для вас.