Миттєвий здорового догляду за шкірою стратегії будь-хто може використовувати

Ви ніколи не замислювалися, як почати здоровий щоденного догляду за шкірою, які не пов’язані із звичайним 12 кроків? Хороша новина, тому що будь ти 20 або 60 років, чоловік або жінка, всі ми хочемо мати здорову шкіру, дивитися в наших силах, і ці три стратегії, безумовно, може допомогти вам!

Ми всі не хочемо виглядати старої до нашого часу. Наступ впали духом або обвислій шкіри, плями, і суха зморшкувата шкіра просто не здорові по догляду за шкірою, що це, одним словом, пригнічує.

Ви, напевно, задавалися питанням, як на землі людини, яка на 40 років 25 виглядає ще інший 40 років виглядає на 60 осіб. Так, це може бути в їхніх генах, однак, більшість вчених в цілому згодні, що генетика, ймовірно, не грати більше, ніж 10% роль, коли мова йде про наше здоров’я або зовнішній вигляд, оскільки ми старіємо.

Отже, які миттєвого догляду за шкірою здорових стратегій, що визначають, як ми виглядаємо і відчувати, як ми старіємо?

Ось три стратегії здорового шкіри кожен може використовувати:

1) здорове харчування

“Ти те, що ти їси”, як кажуть, і це як і раніше вірно. Є оброблені продукти, яких не вистачає поживних речовин призводить до поганої вигляд шкіри, не кажучи вже про погане здоров’я. , Не отримавши потрібну кількість необхідних поживних речовин в день, ваша шкіра з часом втрачає колаген та еластин.

Таким чином, ви повинні захистити вашу здорову шкіру (і здоров’я) зсередини! Просто є добре збалансовану дієту … Але, якщо ви виявите, що ваша дієта не вистачає необхідних поживних речовин ви завжди можете додати якості добавки.

2) здорові вправи

Вірте чи ні, але здорові вправи дійсно відіграє роль у здоровому план догляду за шкірою. Розумні вправи, вам не потрібно бути фанатиком, тому що ви просто повинні тримати все функціонує нормально, і гнучким.

3) здорові інгредієнти для догляду за шкірою

Навіть продукти по догляду за шкірою інгредієнтів, які є здоровими, ніж інші у використанні. Наприклад, продукти, які містять парабенів, діоксан, або мінеральне масло набагато менш здоровим для вас і вашої шкірі, ніж інгредієнтів, які знаходяться в натуральних продуктах догляду за шкірою. Тим не менше, не всі продукти з написом “природним” є, і саме тому читання етикетки і робити трохи досліджень варто часу.

Я дам тобі фору, ось кілька здорових інгредієнтів, щоб шукати в продуктах по догляду за шкірою:

Вакаме – натурально? Ще б … це різні водорості (родом з Японського моря). Вона багата: натрій, залізо, калій, кальцій плюс вітаміни групи. Ось те, що він робить для вас шкіра:

• підвищує еластичність шкіри
• уповільнює активність гіалуронідази (ферменту, який руйнує гіалуронової кислоти в шкірі)

Cynergy TK – Знову ж таки, вам цікаво, якщо це речовина є природним. Так … він витягнутий з вовни овець Нової Зеландії. Це захоплююче інгредієнт може бути частиною продукту по догляду за шкірою, тому що це майже як нанесення рідкої шкіри на обличчі і тілі. Ось деякі з речей, він робить для вашої шкіри:

• збільшити виробництво колагену і еластину
• збільшення виробництва нових клітин шкіри
• поліпшення гідратації й еластичності шкіри
• зменшити тонких ліній і зморшок

З Cynergy ТЗ і вакаме вкрай новий і тільки в даний час використовується невеликими компаніями нішу догляду шкіри, вони практично нечуваним в Західному світі.

Отже, вперед і почати свій здорового щоденного догляду за шкірою. До розуміння і реалізації трьох стратегій, викладених у цій статті, ви і ваша шкіра добре на шляху до виглядати і відчувати себе молодше … і робити людей задаються питанням, що ваш справжній вік насправді!

Щоб дізнатися більше про здоровий вітаміни для шкіри і інші неймовірні природні інгредієнти для здорового догляду за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.