як зменшити зморшки і тонкі лінії now_

Я не знаю річ про Вас, але якщо ви хочете, щоб зменшити зморшки і тонкі лінії, необхідно живильний крем, який стимулює виробництво нових клітин і волокон. Є деякі інгредієнти, які довели, у клінічних випробуваннях, щоб робити це ефективно. Але, по-перше, є й інші речі, які ви повинні розглянути.

Що викликає зморшки формуватися в першу чергу? Є безліч теорій, що стосуються цього. Одним з них є ідея, що звичні виразу обличчя є причиною. Хоча це може бути невеликий фактор, є багато речей відбувається, що насправді причиною старіння шкіри.

Якщо ви думаєте про це, ви робили ті ж вирази все своє життя, але тільки останнім часом ви, необхідних для скорочення зморшок і тонких ліній. Таким чином, очевидно, щось ще бере участь.

Після того як ми пройти 30-річного віку, організм починає виробляти менше нових клітин і колагенових волокон. Існує менше гіалуронової кислоти в простір між клітинами і це те, що допомагає тримати їх разом. Але найбільшою проблемою є процес окислення, що сам вік.

Без окисленню, ніщо в навколишньому середовищі ніколи не ламаються, але якщо ми хочемо жити як можна довше, бути як можна більш здоровим і виглядати якнайкраще, нам потрібно, щоб уповільнити все це вниз. Антиоксиданти є захист організму від окислення і вони також можуть допомогти зменшити зморшки і тонкі лінії.

Окислення в організмі людини в першу чергу обумовлено високою реакційною здатністю молекул, званих вільними радикалами. Як і інші молекули, такі як ті, які викликають запалення, вони служать мети в організмі людини, але радикалів молекул реагують на УФ-випромінювання від сонця, токсинів і забруднюючих навколишнє середовище речовин в руйнівних способом.

Якщо достатня кількість антиоксидантів немає, молекули можуть пошкодити клітинну мембрану і про-молекули колагену, що клітини продукують, а також самих волокон. Антиоксидантні молекули нейтралізує вільні радикали, добровільно відмовившись від одного з своїх електронів, це перетворює молекули в нешкідливий газ.

Деякі антиоксиданти, такі як коензим Q10, дійсно може відшкодувати матеріальний збиток, що вже відбулося. Наукові дослідження довели цей факт. Ось як це працює, щоб зменшити зморшки і тонкі лінії, за рахунок ремонту пошкоджень на клітинному рівні.

Це займе трохи часу, але креми, що містять COQ10 було показано, мати драматичні омолоджуючий ефект. Однак, вони повинні бути сформульовані правильно або вони не будуть проникати через багато шари шкіри, де вони можуть відновити колагенові волокна знаходяться глибоко нижче поверхні шкіри.

Інші корисні інгредієнти включають в себе масло авокадо, яке було показано, щоб збільшити кількість про-колагену в шкірі, функціональні кератину, який був показаний, щоб зменшити зморшки і тонкі лінії, стимулюючи вироблення нових клітин для заміни тих, які були пошкоджені і вакаме ламінарія, яка була показана для придушення ферментативної активності, який руйнує гіалуронової кислоти. У результаті, ви отримаєте тільки найкращі результати, якщо ви подивіться на кращі інгредієнти.

Щоб дізнатися більше про вітаміни для здорової шкіри і інші неймовірні природні речовини для природного здорового догляду за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.