Як стати пластичний хірург

Пластична хірургія є захоплюючим і корисним поля, одне, що багато хірурги раді, що вони введені. Але стати пластичним хірургом, що не легко і це не короткий процес. Якщо ви хочете стати пластичним хірургом, ви повинні досліджувати поле ретельно і почати ваші зусилля ще в середній школі.

Коли навчався в школі потрібно наполегливо працювати у школі, приймаючи просунуті класи, заробляючи хороші оцінки (всі і Б), а також залучаються до позакласних заходах і громадських робіт. Всі ці чинники разом з хорошим СБ або ACT тест оцінка допоможе вам претендувати на прийняття в хороший коледж чи університет.

Навчаючись у коледжі краще всього, якщо ви обираєте основних таких, як біологія або конкретного попередньо мед основних, де всі основні класи науки необхідними для медичної школи включені. Коледж весело провести час, але якщо ви серйозно ставитеся до професії в косметичній хірургії ви повинні бути старанними у навчанні і заробити конкурентоспроможної класах, і особливо у ваших класах науки.

Медичні навчальні заклади важать ваші науки ГПД дуже сильно разом з вашої медичної коледж Admission Test (MCAT) забиває гол. MCAT є широкий тест призначений для оцінки ваших знань з багатьох предметів з істотним акцентом на наук. Важливо, щоб добре підготуватися до тесту. Важливо також, щоб почати дослідження медичної школи спочатку у вашому коледжі і дізнатися всі вимоги, необхідні для прийняття до кожного установі.

У кінці вашого молодшого року, то вам потрібно почати застосовувати в медичні вузи і це має сенс подати заявки на більш ніж один. Насправді, це не рідкість для застосування до принаймні десять установ. Застосовуючи до більше шкіл дає вам краще ймовірністю бути прийняті, принаймні одна установа. Це дійсно коштує більше, подати заявки на більш шкіл, але краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати.

Під час вашого старшого року ви повинні почати почути від школи і будуть запрошені на екскурсію в установах та інтерв’ю з приймальної комісії. Ці інтерв’ю гарний час, щоб задати питання про косметичної хірургії школи програми або з’єднання. Ви також повинні вирішити, який вид філософії найкраще підходить вам, школи, які зроблять вас доктор остеопатії (DO) або доктора медицини (MD) Обидва типи лікарі користуються тими ж правами і привілеями.

Сподіваюся, ви будете прийняті, принаймні однієї медичній школі і в цей момент ви, мабуть, відчувають велике полегшення, тому що ви, безумовно, на шляху до досягнення своєї мрії. Але похід, безумовно, не закінчена. Вам потрібно буде завершити третій повороти році і буде потрібно вибрати спеціальність.

Повороти дати вам хорошу можливість побачити, якщо вам дійсно подобається пластичної хірургії або якщо є ще одна область медицини, яка вас цікавить більше. Інші способи, щоб дати вам уявлення про пластичної хірургії включити до нього обов’язок екстернат з пластичним хірургом і розслідування Американської ради з пластичної хірургії.

Після медичній школі вам потрібно, щоб завершити проживання, який може бути 3-х років загальна хірургія, потім 3 більше років пластичної хірургії. Є також моделі, які інтегровані об’єднати два в 6-7 року і програми, дати вам всю необхідну хірургічну підготовку.

Усі програми різні, і вам доведеться пройти через процес відповідності проживання для вибору і бути обрані для пластикових програми хірургії. У процесі пошуку відповідності по суті працює наступним чином: студент складає список своїх кращих виборів в ординатурі та шкіл / лікарень скласти список своїх кращих студентів і матчів проводиться.

Ви будете мати, щоб зробити роботу механізмів під час останнього року проживання і виконати всі вимоги Ради сертифікацію, перш ніж приступати до роботи. Якщо ви можете зробити це через цей довгий і складний процес, ви, нарешті, зможете насолодитися кар’єрі пластичної хірургії.