Як знайти кращий лосьйон для сухої шкіри

Коли ви шукаєте лосьйон для сухої продукт для догляду за шкірою, найкраще місце, щоб дивитися на пляшку під інгредієнтів. Я скажу вам, чому.

Багато продуктів догляду за шкірою, як кращий лосьйон для тіла для дуже сухої шкіри список загальних компонентів, такі як діоксан, Argireline, фенол карболової кислоти, мінеральні мастила та парабени. Але, якість продукції по догляду за шкірою не містять будь-який з цих інгредієнтів – ось те, що ви повинні дивитися на:

мінерали та антиоксиданти

Однією з ознак старіння шкіри, до того ж тонкі лінії і зморшки, сухість. Як ви ставитеся і запобігти сухість шкіри? За допомогою лосьйону для тіла, який містить вакаме і активних мед чайного дерева.

Більшість компаній по догляду за шкірою використовувати синтетичні інгредієнти. Наприклад водорості, вони кажуть, що допомагає харчують і зволожують шкіру, але все це робить, це дати тілу і зміст своєї продукції. Таким чином, кращий інгредієнти для використання на сухій шкірі є природними і були клінічно доведено. Вакаме, різні водорості рідною для Японського моря, забезпечує мінерали, які необхідні для підтримки балансу вологості шкіри, лікувати роздратування і сухість шкіри, а також клінічно доведено.

Кращий лосьйон для сухої шкіри містить активний мед чайного дерева, натуральний інгредієнт, який має більш високий рівень антиоксидантів, який стимулює імунну систему і проникає глибоко в шкіру, щоб живити і омолоджують її. Застосовують місцево, активний мед чайного дерева може підтримувати власне оновлення клітин шкіри, тим самим допомагаючи у формуванні колагену, який сильніше призводить до вологій шкірі.

ефективні природні масла

Не всі масла знайдені в кращих лосьйон для тіла для дуже сухої шкіри є ефективними. Справді, багато масла роблять шкідливий вплив на шкіру. Мінеральне масло, наприклад, можуть бути замасковані з використанням різних імен, але всі вони мають той же результат … нафту побічний продукт, який покриває шкіру і закупорює пори.

Що ви хочете якісний лосьйон, щоб утримувати це масло з виноградних кісточок. Олія з виноградних кісточок є потужним антиоксидантом, багате лінолевої кислотою та іншими ефірними маслами (необхідні для здоров’я шкіри) і природного вітаміну Е. Олія з виноградних кісточок також створює плівку (який невидимий) на вашій шкірі, яка блокує вологу, зберігаючи при цьому в бруд і бруд з пор.

Іншим ефективним натуральної олії, що містяться в лосьйон для сухої шкіри, щоб знати про те, масло жожоба. Глибоко зволожуючий для шкіри, зменшує зморшки і розтяжки, а також дуже схожий на людину шкірного сала (масла виділяються шкірою). Там немає необхідності турбуватися про тип шкіри, якщо у вас жирна або комбінована шкіра масло жожоба насправді допомагає збалансувати шкірного сала вашої шкіри.

утримання вологи

Всю лінію по догляду за шкірою продуктів був побудований навколо цього ефективний природний інгредієнт називається Cynergy ТЗ. Білки в Cynergy TK (який містить функціональні кератину) проникають глибоко в шкіру і підтримують її природну структуру білка допомагає шкірі утримувати вологу.

Мало того, що Cynergy TK утримувати вологу, але вона також допомагає боротися з ознаками старіння за рахунок зменшення тонких ліній і зморшок, а також поліпшення яскравості і сяйва шкіри. Кращим речовиною знайти в лосьйон для сухої продукт для догляду за шкірою.

Відвідайте мій сайт сьогодні та дізнайтеся більше про якість догляду за шкірою, які містять Cynergy ТЗ.