як використовувати тіні для повік, як зірки

Більшість людей вважають, що вони мають деякі основні недоліки своєю зовнішністю, і правда в тому, що зірки не є винятком. Красуні, як Анджеліна Джолі і Beyonce Knowles роблять секрету з своїх використанням різних макіяж стилів з метою поліпшити їх зовнішній вигляд, і обидві ці дами роблять чудові використання тіней для повік. Тіні для повік призначена для залучення уваги до очей людини (так, чоловік кінозірок використовувати його теж!), І в той же час покращує зовнішній вигляд очей, відволікаючи увагу від приховування або незначні недоліки. Ось декілька порад про те, як застосувати тіні для того, щоб вона фіксує деякі з недоліків ви можете вірити там.

Для максимального ефекту тіні для повік, ви хочете, щоб переконатися, що люди знають, що у вас його. Деякі експерти припускають, краса “грунтовки” око перед нанесенням тіней. Повіки є більш світлого відтінку, ніж шкіра на решті частини обличчя, в основному завдяки своїй зменшеної впливу світла відкрите протягом життя. Шар кістки тінь на повіки буде вирівняти забарвлення з іншою частиною особи, і будь-який колір ви застосовуєте на вершині, що прагнутиме, щоб виділитися.

Далі, експерименти з кількома відтінками, перш ніж зважитися на правильний вибір для Вас. Бронзового кольору тіней для повік працює для більшості очей і інших відтінків залежатиме від кольору ваших власних очах. Блакитні очі, наприклад, буде найкраще доповнити більш глибокий відтінок синього (це буде зробити свій власний поп-колір очей, і шукати додаткові сині), темно-сірий, фіолетовий або сірий. Більш світлі відтінки і контрасти працювати відмінно підходить для карих очей, а зелені очі bedazzling з аналогічним відтінками, які трохи глибше.

Не бійтеся спробувати фанкі вигляд з вашої тіні. Сріблясті, блискучі кольору може виглядати великим і матиме безперечно екзотичному апеляцію. Постарайтеся, щоб відповідати вашій схемі з вашим кольором очей або наряд, і переконайтеся, що ви отримуєте деякі хороші відгуки перш ніж намагатися його в громадських місцях!

Нарешті, є декілька методів, які можуть бути використані для того, щоб виправити дрібні недоліки ви можете побачити в зовнішній вигляд ваших очей. Якщо ви вважаєте, що ваші очі занадто далеко один від одного, ви можете зробити їх ближче один до одного, роблячи упор на внутрішній кут ока. Простіше тінь на цю область і змішати його назовні по відношенню до іншої частини ока. Очі, які знаходяться дуже близько один до одного може отримати враження від відстані, затемнюючи зовнішні краї очей і підтримки внутрішнього світла кути. Знову ж таки, переконайтеся, щоб змішати кольори, так що акцент не є очевидною. Якщо ви хочете, щоб ваші очі виглядати більше, використовувати світлий колір тіней для повік.

Тіні для повік це відмінний спосіб змінити свою зовнішність за багатофункціональний продукт, який не коштуватиме занадто багато, і застосування яких може бути освоєна більшості людей. Тримайте очей помітно, і Ви будете помічені!