п’ять Поради відновлення після косметичної операції

Час відновлення після косметичної операції варіюється від людини до людини. Кількість часу, необхідне для повного відновлення часто багато в чому залежить від типу операції, яка була виконана, але є кроки, які хворі можуть приймати, щоб полегшити процес і забезпечити найкращі результати. Неважливо, що процедура була виконана, процес відновлення включає в себе як фізичні, так і емоційні проблеми. Наступні п’ять порад відновлення може допомогти вам у цьому важливому періоді після косметичної хірургії.

1. розуміють процес відновлення

Одна з найбільш важливих речей, щоб пам’ятати, що процес відновлення може бути жорстким. У багатьох випадках, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку виглядає гірше, перш ніж ви будете виглядати краще. Синці, набряки, дренаж і болючість всі можливі наслідки після будь-якої косметичної операції. Через це, позитивний вплив ваша операція не може бути очевидним протягом декількох днів або навіть кілька тижнів. Залежно від серйозності і інвазивність операції, вам доведеться залишитися в бинти протягом тривалого періоду часу. До розуміння, як саме ваше відновлення, як очікується, продовжиться, вам буде краще в змозі впоратися з цим процесом. Як набряки та синці починає відступати, ви потім зможете побачити результати операції.

2. дотримуватись рекомендацій лікаря

Точна природа ваше відновлення залежатиме значною мірою від яких хірургічної процедури ви обрали. У деяких випадках лікар може призначити постільний режим або направить вас зберегти уражену ділянку підвищеної. Завжди дотримуйтесь пропозицією лікаря точно. Відмітаючи цю цінну лікаря може серйозно вплинути на загальні результати операції. Ваш лікар перебуває в кращому становищі, щоб зрозуміти ваші унікальні потреби, а також можливі наслідки операції, так після його або її рекомендацій є абсолютно необхідним.

3. поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж нові методи відновлення

У деяких випадках люди можуть самі почати приймати вітамінні добавки та рослинні лікарські засоби, щоб прискорити процес відновлення. Тим не менш, ви завжди повинні обговорити це питання зі своїм лікарем, перш ніж намагатися такої стратегії. Знеболюючі та інші рецепти ви приймаєте може мати вплив на як ці додаткові добавки впливу на ваш організм, а це означає, що ви повинні повідомити про це лікаря будь-якого без рецепта вітаміни, трави та добавки, які ви приймаєте. У деяких випадках, поєднуючи препарати з вітамінами і трави можуть надати руйнівну дію на ваше здоров’я або навіть викликати серйозні ускладнення, такі як ушкодження органу або невдачі.

4. Заручитися підтримкою друзів і сім’ї

Період відразу ж після вашої операції дуже важливо для вашого одужання. За цей час, важливо, щоб допомога і підтримка друзів і сім’ї. Ця підтримка системи може допомогти вам з основним після відходу і переконайтеся, що ваші основні потреби. З деякою операції, ви можете насправді потрібно, щоб хтось забезпечити догляд за 2:58 денного періоду після операції. Після отримання підтримки, які знадобляться в цей критичний момент, ви зможете зосередитися належну увагу на одужанні.

5. розглянути психологічний вплив хірургії

У той час як косметична хірургія має очевидні фізичні наслідки, емоційний та психологічний вплив часто є більш тонкий, але не менш важливо. Занадто часто люди очікують безпосереднє підвищення впевненості в собі і особисті гідності. По правді кажучи, будь-який тип хірургії часто, після якого проводиться широкий спектр емоцій, від щастя до депресії. Кращий спосіб справитися з психологічними елементами косметичної хірургії мати реалістичні очікування, а також, щоб зрозуміти можливі емоції у вас можуть виникнути після операції.

Є багато різних процедур, що використовуються сьогодні, кожен зі своїм власним ряд переваг, ризиків і обмежень. До того, якої операції, завжди враховувати такі фактори, як те, що вам потрібно, що ви очікуєте, і можливу вартість косметичних операцій. Всі ці питання можуть не тільки вплинути на відновлення, але вони також можуть вплинути на ваші результати і остаточне задоволення з вашим досвідом косметичної хірургії.

Завжди не соромтеся задавати свої питання лікареві до і після того, щоб дізнатися про все, що можна про отримання кращих результатів і чесної оцінки вартості косметичної хірургії.