подолання менопаузи

Під час менопаузи, рівень гормонів починає змінюватися. Це може викликати різні симптоми і ступінь варіюється від жінки до жінки. Звичайні ознаки включають зміна кровотеча цикл, стаючи більш нерегулярним, як прогрес місяців. Кровотік також починає змінюватися. Один з найпоширеніших симптомів припливи. За визначенням, гарячі спалаху раптового тепла промивка над тулубом і почервоніння в обличчя і шию. Деякі жінки можуть навіть отримати його, коли вони сплять, і вони називають нічні поти.

Перепади настрою, виснаження повідомили більшістю жінок в менопаузі через рівень гормонів міняється. Жінки, що проходять через цю отримати легко стерта, іноді відчувають серйозні втому. Нічні поти тільки посилить ситуацію, в інших ще більш неможливо навіть вночі. Як не дивно, більшість жінок не втрачають вагу, незважаючи на стрес їх організм відчуває. Вони, по суті, отримати більшу вагу, тому що жир рівнів мають тенденцію до збільшення, як вони стають старше.

Менопауза іноді неприємний факт життя. Це період старіння, має свої злети і падіння, і мільйони жінок не мають ніякого вибору, окрім як терпіти. Це коли ваше почуття гумору дуже зручно, тому що можна знизити рівень стресу, дивлячись на ситуацію як простий етап у житті кожної жінки. Ви можете бути наближається до менопаузи, і ви ставите питанням, як захистити ваше серце, кістки, і пам’яті в довгостроковій перспективі. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб допомогти вам у цьому. Ви можете просто миритися з симптомами або піти на гормональної терапії (ЗГТ). Якщо ви не дуже зручно з ідеєю HRT, ви можете спробувати деякі з багатьох природних і трав’яних добавок, доступних в магазинах здоров’я.

Справа в тому, найбільш популярною для лікування менопаузи була HRT. Однак кілька великих міжнародних досліджень в даний час перервана через підвищеного ризику для учасників серйозних захворювань, таких як хвороби серця, інсульт, тромбоз, раку грудей і яєчників, тощо. Багато жінок зрозумілим шукає альтернативу. Доброю новиною є те, що можна подолати симптоми менопаузи, не вдаючись до ЗГТ.

Просто візьміть до уваги, що симптоми менопаузи, не завжди пов’язані з з падінням рівня естрогену. Просто переконайтеся, що ви починаєте в тому числі здорового харчування багатий фітоестрогенами, використання науково обгрунтованих добавок, щоденне розслаблення, і регулярні фізичні вправи в ваш режим.

Кращими джерелами фітоестрогенів є соєві продукти, і ви повинні з’їсти принаймні 100 мг phytopestrogens на день, щоб допомогти полегшити симптоми. Повернутися цим з полівітаміни, щоб отримати кращі результати.

Більше, ніж будь-коли, необхідно навчитися розслаблятися. Вправи допомагають у боротьбі з депресією, тривогою і безсонням. Будь-яка діяльність, яка ставить вагу за допомогою ваших кістках, такі як біг підтюпцем або швидка ходьба найкращі варіанти. Вони допомагають стимулювати регенерації кісткової тканини і зменшити втрати кальцію допомагає захистити від остеопорозу.

Той факт, що ці варіанти є для вас дуже хороша новина. Там немає ніякої заміни для навчання відповідно до потреб організму особливо під час менопаузи. Зрештою, профілактика краще, ніж лікування.