любите обробляти вправ – три підказки, які допоможуть вам позбавитися від любові ручками

Є багато ефективних любові ручки вправи, які ви можете спробувати. Любов ручки просто надлишкових жирових відкладень, які зберігаються навколо вашої талії. Кращий спосіб позбутися від цього зайвого жиру, вживаючи в їжу розумно і тренування. При цьому ви в кінцевому підсумку спалювати більше калорій, ніж ваше тіло споживає … це допоможе вам зменшити кількість жиру в організмі у вас є.

Спробуйте мої улюблені вправи ручки любові:

Підйоми ніг. Це досить проста і не вимагає ваг. Ви починаєте цим шляхом укладання плазом на спину, ноги витягнув на плоску поверхню і торкаючись один одного. Переконайтеся, щоб тримати верхню частину тіла розслабилася і підніміть ноги близько 6 дюймів від землі. Ви повинні відчути напругу в животі … Не в шиї або спині. Затримайтеся в цьому положенні протягом приблизно 20 до 30 секунд. У приблизно від 10 до 15 повторень з них.

Постійні повороти. Це хороші вправи ручки любові, тому що вони як аеробні, так і анаеробні. Вони будуть вам добре і болить, але вони будуть працювати ваші м’язи. Для початку цієї вправи ви повинні стояти, ноги на ширині плечей. Ви повинні бути зручними і відчуває себе міцним … Чи не хиткий на ноги.

Тримайте ноги і нижню частину тіла як можна більш нерухомо під час цієї вправи. Тепер підніміть руки, як би вашого боксера захищаючись у бійці. Тепер почніть скручування вліво і вправо з верхньої частини тіла, залишаючи ноги і нижню частину тіла на місці. Чи є у цих так швидко, як ви можете до тих пір, поки ви залишаєтеся зручно. Спробуйте знімати близько 100 представників з них.

Круговерть сухарики. Круговерть хрумтить в чому схожі на регулярні хрумтить. Ви лежите в спині в сидячому положенні вгору і привести свій ліве коліно до правої руки. Ви повинні зробити це в обертальнимрухом … це як поворот в кризу пюре разом. Чергуйте це між лівою і правою боку.

Ви повинні виразно відчуваю, що це вправа у вашому косі м’язи живота і прес. Переконайтеся, що ви послабити напругу в шиї і підборідді і поставити всі зусилля в живіт. Останнє, що потрібно зробити, це покласти багато навантаження на шию. Як просто, як це може бути, вони є одним з моїх улюблених і найефективніших вправ любов ручки, ви можете зробити.