добре виглядати з собою засоби для засмаги

Кожен любить золотий, бронзовий погляд, який приходить після витрачати години на сонці. Але не всі хочуть йти на ризик раку шкіри, що, як правило, пов’язані з надмірним впливом ультрафіолетового випромінювання. Крім того, природний загар не працює, якщо у вас чутлива шкіра, яка легко горить або виходить в плямах. Це де сонце засмага продукти можуть допомогти вам. Читайте далі, щоб знати, як ці продукти можуть допомогти вам досягти золоте сяйво, що ви завжди хотіли, без будь-яких побічних ефектів.

Як самостійно засмаги роботу?

Існує широкий спектр самостійного засмаги продукти, ви можете вибрати, в залежності від ваших вимог. Ви можете провести, гладкі або спрей на сильний загар або легкий бронзовий блиск. Ці продукти зазвичай займає 45-60 хвилин, щоб стати ефективними. Кінцевий результат залежить від часу, необхідного для сухої, потрібно витратити близько трьох годин в отриманні тьмяний загар вашої мрії. Дослідження показали, що найбільш ефективним саме засмаги на ринку, лосьйони, які включають активний інгредієнт дігідроксіацетон (DHA).

DHA є формою цукру, який працює на мертві клітини шкіри в епідермісі. Ця взаємодія між DHA і клітин шкіри призводить до зміни кольору у вашій шкірі, яка зазвичай триває протягом 5-7 днів після першого застосування. Мільйони мертві клітини злущуються отримати з епідермісу щодня. Ось чому природного, так і тьмяний загар, як правило, зникають поступово. Більшість тьмяний засмаги повинні бути знову застосовано кожні кілька днів, якщо ви хочете зберегти засмаглий вигляд послідовно.

Види тьмяний засмаги
Хоча загар лосьйони та спреї, що містять дубильні DHA зарекомендували себе як найбільш ефективні, є різні інші продукти, які можуть бути однаково корисні. До них відносяться прискорювачів засмаги – таблетки або лосьйонів, що складається з тирозину (амінокислота) – які стверджують, що в цілях стимулювання і збільшення виробництва меланіну в шкірі. Це прискорює процес засмаги, так що вам не доведеться витрачати довгі години на сонці.

Ефективна альтернатива DHA на основі тьмяний засмаги є засмаги таблетку, що складається з активного інгредієнта кантаксантин – Часто використовувані кольорові добавки. Це дубитель отримує на зберігання по всьому тілу, включаючи шкіру, і додає оранжево-коричневого кольору до нього. Бронзатор, доступні у вигляді зволожуючого крему і пудри, ще один вид самостійного засмаги таблетки. Bronzers виробляють тимчасовий загар, який можна змити водою з милом. Цей продукт, однак, схоже на макіяж і тільки плями вашої шкіри.

Важливо пам’ятати, що ці продукти не пропонують будь-яку форму захисту від UVA або UVB променів, якщо вони також не містять сонцезахисний крем. Навіть продукти, що містять сонцезахисний крем втратить свої здібності захисту від сонця протягом декількох годин застосування. Переконайтеся, що ви застосовувати додатковий сонцезахисний крем перед виходом на сонце. Це важливо, якщо ви хочете запобігти сонячні опіки або інші побічні ефекти надмірного перебування на сонці. Крім того, необхідно знайти тьмяні Таннер, який не залишає розлучень позаду і легко наноситься.