важливо здоров’я очей поради повинен знати кожен

Якщо хтось сказав, що ви повинні відмовитися від чотирьох з ваших п’яти почуттів, яка є єдиним сенсі, що Ви будете тримати? Нюх, ймовірно, буде першим. А так як запах так пов’язані за смаком, тобто звідти теж. Тоді, ймовірно, стосуватися.

Що ж залишається? Слух і зір. Не будучи в змозі слухати музику більше б сумно, більшість людей, ймовірно, вважав за краще залишити їх зір. Принаймні, ви можете дивитися фільми з субтитрами.

Зір є невід’ємною частиною майже кожної діяльності, які ми робимо в нашому повсякденному житті. Наші очі, ймовірно, частину тіла ми залежимо в основному на, і все ж багато хто з нас роблять дуже мало, щоб піклуватися про наших очах.

Чим старше ви стаєте більше небезпеки ваш зір в, тому важливо, щоб переконатися, що ваші очі правильному догляді. Ось кілька порад, які допоможуть вам зберегти ваші очі в доброму здоров’ї з віком.

1. Недавні дослідження показали, що споживання належної кількості вітаміну Е і інше доповнення називається лютеїн може допомогти затримати розвиток катаракти у літніх людей. Лютеїн і вітамін Е, які зустрічаються в багатьох поширених джерел їжі.

Харчові джерела, які мають ці вітаміни включають зелені листові овочі, такі як брокколі, шпинат і капуста. Ви також можете отримати їх з яєць і багатьма вітамінами. Майте на увазі, що поживні речовини не будуть фактично запобігти ваші очі від розвитку катаракти будь-коли. Вони, однак, зберегти їх здоровими довше.

2. Майже всі знають, що вітамін А і бета-каротин міститься в моркві відмінно підходить для вашого зору. Але чи знаєте ви, що ваші очі однаково залежить від вітаміну С? Вживання в їжу продуктів з високим вмістом вітаміну С, такі як апельсини та інші фрукти будуть тримати ваші очі і всю імунну систему здоровою.

3. Очистіть ваші контакти! Якщо ви носите контактні лінзи ви повинні слідувати інструкціям виробника про те, як піклуватися про них. Очищайте їх до і після ви помістіть їх на ваших очах. Якщо ваше око стає незручно після покласти в контакт, прийняти його і дати йому інший гарному очищенню.

Переконайтеся, що ви миєте руки і промийте їх дуже добре перед обробкою контактів. Ваші контакти сидіти на ваших очах протягом усього дня, тому вкрай важливо, щоб вони були як чисто, як ви можливо.

Інший контакт пов’язане з цим питання, щоб переконатися, що якщо ви носите одноразові контакти, ви тільки носити їх протягом рекомендованого часу. Якщо у вас є щоденні газети, ви повинні викинути їх в кінці дня. Вони могли б почувати себе чудово, щоб носити додатковий день або два, але майте на увазі, що вони не зроблені для носіння кілька разів, і вони скоро почне погіршуватися і збирати бактерій.

4. Отримати зовні. Це більш важливо для маленьких дітей, насправді. Дослідження було проведено нещодавно яке показало, що люди, які витратили багато часу на відкритому повітрі, коли вони росли були набагато менш імовірно, повинні носити коригувальні лінзи в більш пізньому віці, ніж діти, які провели багато часу, граючи в закритих приміщеннях.

Учені все ще намагаються обернути навколо голови, що саме викликає це, але те, що вони припускають, що розвиваються очі реагувати і ростуть набагато краще, коли під впливом природного світла, ніж вони роблять, коли вони всередині весь час. Це не могло б вплинути дорослі надто багато, але якщо у вас є діти, ви повинні отримати їх з дому! Але коли ви стаєте дорослим мати на увазі наступний рада …

5. Носіть сонцезахисні окуляри. Промені сонця хитрі. Вони дають вам необхідну кількість вітаміну D, і все ж вони можуть також зашкодити ваші очі і шкіру. Вони висвітлюють світ природним чином, який допомагає розвиток очі і все ж ультрафіолетових променів також може бути дуже шкідливо для ваших очей.

Одягаючи окуляри і навіть бейсболку великий шлях, щоб скоротити вплив очей до цих променів. Переконайтеся в тому, що коли ви купуєте сонцезахисні окуляри вони зроблені спеціально, щоб блокувати ультрафіолетові промені, хоч.

6. Слідкуйте за часті відвідування очного лікаря. Щоб зберегти свої очі в хорошій формі ви повинні, ймовірно, побачити свого очного лікаря не рідше одного разу на рік. Якщо ви носите контактні лінзи чи окуляри ви повинні робити, що вже просто щоб переконатися, ваш рецепт не змінився. Люди з катарактою або глаукомою може розглянути можливість просування все частіше.

7. Якщо щось здається неправильним, йти до лікаря. Якщо є які-небудь зміни у вашому виді або, як ваші очі відчувають себе ви повинні піти до лікаря відразу на іспит. Ваш зір занадто цінне, щоб почекати і подивитися, що відбувається.

8. Люди з діабетом повинні ретельно керувати ним. Діабет може бути основною причиною проблем з очима, якщо вона не тримати у вузді.

Зір є те, що ми вважаємо само собою зрозумілим, поки щось трапиться, що пошкоджує її. Підтримання здорового ока має важливе значення, але так, оцінюючи те, що ви бачите. Так що вийти з будинку і досліджувати світ навколо вас. Перейти в художній музей. А ще краще, відправитися в подорож. Якщо щось має статися, щоб ваш погляд ви не хочете, щоб шкодувати, що ви не робите. Ви хочете бути вдячні за те, що ви побачили.