Інші варіанти в догляд за шкірою для чоловіків

Відкрийте аптечку і є хороший шанс, що він буде забезпечений омолоджуючі креми, очищаючу і тонізуючу бальзами гелі для чоловіків.

Всього кілька років тому, чоловіка не було іншого вибору, окрім як проникнути дотиком своїх дружин або подруг миючий засіб або зволожуючий крем. Але сьогодні, компанії реагують на чоловічі інтереси і потреби розвиваються ліній по догляду за шкірою спеціально для них. Статистика показує, що люди в США витрачають понад $ 4 млрд. на рік на догляд за продуктами.

Один новачок на ринку США є шкіра Isseo Homme лінія по догляду для чоловіків, доступних з Каліфорнії на основі BioPharmetics Інк високого класу компанії омолоджуючі продукти продаються для бебі-бумерів.

Хоча деякі чоловіки все ще може виникнути спокуса використовувати все, що в аптечці, чоловічої шкіри і жінок насправді різні, залежно від компанії.

“Isseo Homme продукти були розроблені спеціально для чоловіків і їх конкретних макіяж”, сказав Джефф Alford, директор компанії з маркетингу. “Тому що сучасна людина розуміє важливість турботи про себе, він знайде в Isseo Homme діапазону, яка відповідає його вимогам.”

Шкіри людини становить близько 20 відсотків товщі, ніж жінки, і, як правило, міцніше, тому що це багатшими колагену і еластину. Однак через більш активного сальних залоз, чоловіча шкіра має тенденцію бути жирною. Чоловіча шкіра також більш схильні до зневоднення через регулярного гоління.

Лінія Isseo працює гаму від обмивання і очищення, щоб зволожуючий анти-старіння. Тонізуючий гель Isseo, наприклад, допомагає “зникають ознаки втоми і підтягують шкіру”, а омолоджуючий концентрат обіцяє зменшити ознаки старіння і відновити тонус і еластичність шкіри. Існує також гель для контуру очей зморшки, темні кола і набряклість навколо очей.