Як побачити красу

Коли справа доходить до сприйняття привабливості жінки, масив можливості величезні. Мені пощастило в цьому житті, щоб володіти визнаною багато чоловіків, які люблять всі види жінок? Усіх типів, системи форм, розмірів, кольорів, рас. Блондинка, брюнетка, руда. Короткі і округлі або високий і прямокутні. Це все краще. На жаль, я визнання далеко набагато більше таких, які мають вузьке вікно для того, що таке добре, що більшість жінок не можуть навіть отримати “прийнятним” рейтинг. Вони, можливо, буде достатньо красиво сподобалося, як люди, але вони повинні були б змінитися, іноді різко, щоб стати сприймається як чудова жінка.
Людина зокрема 12 місяців, натхненний через чоловіків я знав, хто любив всіх жінок, я поставив собі на програму, щоб дізнатися набагато більше про цей вид відкритості.
Протягом ряду років з приводу мого двох шлюбів, я від багатьох чинників. Дуже багато. Я обожнюю дорослих чоловіків, і поки я отримав мої вимоги, вони не були настільки високі, що ми сиділи тільки самі суботу. Тим не менш, це 12 січня місяців, я фактично кинув виклик мені. Я вирішив, що, протягом дванадцяти багатьох тижнів, я б не перетворити людину ж, так як він не був хороший шукає достатньо (і в зв’язку з тим, що він не був настільки ж фінансово забезпеченим, як я хотів би, враховуючи, що це набагато більш тонкі але неймовірно реальним соціальним чинником аттрактор для більшості жінок). Я не збираюся змушувати себе у відносини, які не набули ніякої заслуги, само собою зрозуміло. Але якщо є нічия якийсь, виглядає і Кеш “магніти”, які ми отримали в культурному відношенні освічених схилятися до не збиралися стати обов’язковим. Коротше кажучи, я справив сам протиснутися повз мого колінного критерії залицяння і стикаємося, що коли-небудь прибутку.
Це був відмінний 12 місяців. Я зробив деякі чудові Насолоджуйтесь і деяких дуже хороших приятелів. Як я придбав сподівався, я зрозумів, що сприйняття елегантності не було необхідності, користуватися, або близькість. Не було підлоги, на які роблять різниці. Але є набагато більше. Я також виявив, що як тільки я закінчив Standard Edition проблеми фізичної привабливості я був навчений, щоб визначити, я побачила нові рівні привабливості Я ніколи не думав.
Природного пишноти, як Цілі весь досвід тіла
Що стосується істинної краси, самотній великою проблемою я можу повірити, що про те, щоб по-справжньому побачити його, навіть коли він вдаряє вас по голові. Ми так культурно вселяли в ухвалення широкого стандарти того, що чудово, і те, що просто не, що знайти наші власні точні віру, і реагування на обличчя або об’єкт краси може бути фантастичний подвиг.
Зверніть увагу, в останньому абзаці, що ми написали “по-справжньому побачити його.” Ви, напевно, не підібрати, що обмеження на мові, так як більшість з нас цього не роблять. Ми пройшли навчання, щоб відчувати себе привабливості в умовах видимого. Однак те, що про природний пишноті, що віє в результаті наше сприйняття запаху, відстає від коханого в результаті сенсорного пальця, зустрічає нас всередині щебечуть птахи, або смаки як невибагливого добра? Чи є ці аспекти не краса? Чи повинні ми побачити пишність природи буття фільм без звуку? Не кажучи ні кольору, ні попкорну, ні приятель сміявся з нами, торкаючись руками, як ми тулитися в затемненому театрі?
Ми, виявляється, так засипали стимули до візуальні почуття, ми, здається, атрофувалися у всіх інших переживань, які приносить нам привабливості. Проте, коли ми трюк видимим (і це те, що я зробив, коли я вирішив на сьогоднішній день чоловіків, що в моєму зоровому сприйнятті був фізично непривабливих), інші почуття прибути живим. Це не на відміну від сліпого, які виробляють підвищене сприйняття слуху.
У цьому 12 місяців, приголомшливі люди, які були фізично непривабливі (для мене) навчив мене про це. Я виявив, що можна закрити очі ваші, так як мова пробуджується з крихітними частинами десятки різноманітних продуктів, щоб мати можливість пробудити враження від смаку. Я дізнався, що ви можете просто закрити очі, так як ніс пробуджується при використанні ароматом троянди, апельсини, і вічнозелених голок. Ви можете також закрити очі, так як все тіло стимулюється пір’я, тканини, і пальців. Так багато, таким чином, ви вважаєте, що ваш епідерміс, руки, навіть пальці ніг, як ніби ви ніколи не визначено відчував, що вони якраз перед. Я зрозумів, що ви зможете закрити очі і пробудити до голос на скрипці, потім на віолончелі, потім з басом, знаходячи їх протягом всієї симфонії як він зриває на Ваших глибоких і просить крові у венах, щоб прибути з собою вашої поїздки. Може бути, ідеал всіх, я дізнався, що ви можете недалеко від ваших очей і пробудити на навіть зараз тихий голос, який говорить, що саме так, то що це не так, і що не може, однак, визнати.
Якщо ми повинні судити про наш досвід природну красу, ми можемо принаймні, з’ясувати, судити їх за повною сенсорної основі. Знайомства дорослих чоловіків я знайшов непривабливі фізично, я дізнався, що не все, що ми виявили цікаве. Я визначив мені сподобався запах однієї людини так багато, я чекав би його запах весь день попереду побачення. Я прийшов, щоб дійсно насолоджуватися епідерміс ще один, головним чином, не тому що він був м’язи людини, але так як його колір шкіри був такий м’який. Його волосся теж. Звук голосу людини коханця часто тримав мене сміятися (у хорошому сенсі), тому що він, здавалося, постійно мати радість у ньому. І те, як я відчував, спальні безпечно після людини конкретного партнера? Великий, грубою і огрядний викидайлом в барі, який завжди був готовий боротися з будь-якими проблемами персонажа з будь-який момент? Є почуття краси я ні в якому разі не помітити. Ми не зазнали практично нічого в частих всередині зовнішнього світу, але душа його торкнулася моєї, і він привів дівчину в мене до життя в абсолютно по-новому.
Ми жодним чином не може повністю оцінити елегантність ще один тільки з наших очей. Вони були повністю освіченим з’являтися в оману, якщо судити з наносекунд погляд зосереджений. Тільки в результаті загальна зустріч система може привабливості на весь організм буде дивно, що означає стати. Тільки тоді наше уявлення бути гострим, і нашій пам’яті яскравий достатнім, щоб насолодитися, знову і знову. Це рік, я зрозумів, жити з закритими очима, і мої здібності до сприйняття широко відкриті. Часто це прекрасний спосіб, щоб жити.