Макіяж для жирної шкіри

Ми не можемо все бути благословенний нормальної шкіри. На жаль, для багатьох з нас, жирна шкіра це наша боротьба. З позитивного боку, ті, з жирною шкірою є шкіра, що не показує ознак старіння так само швидко, як і інші типи шкіри. Так що, коли життя дає вам лимони, створити лимонний сік і воду, щоб нанести на жирну шкіру. Змийте теплою водою.

Жирна шкіра може відбуватися на різних етапах свого життя; підлітковому віці, вагітності та менопаузи. Гормони можуть відігравати певну роль у жирної шкіри. Жирна шкіра характеризується великими порами, тупість, мастила, як зовнішній вигляд, і шорсткості. Сальних залоз виробляє надлишки масла надають шкірі сяйво, пов’язаних з жирною шкірою. Пральна обличчя кілька разів на день, може зробити ситуацію ще гірше, в результаті чого залози виробляти ще більше нафти. Вибір правильного режиму шкірою і макіяж для жирної шкіри не так складно, як може здатися.

визначення вашого типу шкіри

Важливо знати ваш тип шкіри. Оглянувши особа близько. Чи бачите ви великі пори, пластівців або почервоніння? Кожен з них може вказувати на інший тип шкіри або бути показниками жирної шкіри. Візьміть серветку, щоб ваше обличчя і промокніть. Ви поглинати нафту? Якщо ваш самоаналіз показує, великі пори і масла на тканину, ви могли б жирної шкіри. Почервоніння може бути від надмірне миття або чутливої ​​шкіри. У мене комбінована шкіра. Це дуже жирна з великими порами в Т-зоні і суха навколо моєї щоки. Якщо ви все ще не впевнені, проконсультуйтеся з дерматологом або естетик.

турбота про жирної шкіри

Догляд за шкірою зараз принесе користь у майбутньому. Ваша шкіра буде дякувати вас через п’ять років. Знати, як піклуватися про вас шкіра, як всередині, так і зовні. Важливо пити воду так, що шкіра залишається зволоженою. Приймаючи вітаміни, особливо вітамін В2 і В5 також допоможе вашому тілу. Ці вітаміни можуть допомогти шкірі виглядати сяючою і поліпшити блідість.

продукти для приготування жирної шкіри для макіяжу

Коли очищающий, використовувати на масляній основі миючий засіб, оскільки він допоможе розчинити масло краще. Не використовуйте агресивні чистячі засоби, які залишають шкіру почуття туго. Це герметичність обмежить потік масла і призводять до закупорки пір пізніше. Крім того, масаж обличчя, коли чищення, щоб уникнути випадкового натискання бруду і масла в пори. Scrubbing буде забивати пори. Змийте теплою водою, щоб допомогти розчинити масло. Використовуйте бруду або глини маску один або два рази на тиждень.
Читайте етикетки. Шукайте продукти, які є для жирної шкіри. Уникайте продуктів, які містять спирт, оскільки спирт сушить шкіру. Нафтовий основі, такі як мінеральні масла містять занадто багато нафти і може ще більше закупорює пори. Використовуйте в’яжучі, яка містить ацетон. Ацетон розчиняє масло краще. Зволожуючі повинні бути масла. Вам може знадобитися тільки для зволоження деяких областях, таких, як навколо очей. Зріла шкіра необхідно зволожувати все обличчя.

Я вважаю, що застосування огіркового соку перед нанесенням макіяжу допомагає Зовнішній вигляд шкіри. Гамамелісу зробить те ж саме. Обидва відмінні способи, щоб створити більш збалансований рН для шкіри. Ви навіть можете бризкати вода лаванди на обличчя кілька разів на день. Це гарна гідратор для жирної шкіри, а також надання антисептичними властивостями.

Макіяж для жирної шкіри

Читайте етикетки. Є деякі елементи, які слід уникати, і деякі елементи, які ви повинні шукати в косметиці для жирної шкіри. Є певні компаній макіяжу, які відомі за їх роботу з розробки продуктів для конкретних типів шкіри. Я рекомендую Clinique. Він має репутацію за відмінну догляду та продуктів. Мені також подобається косметика Jane Iredale. Це на мінеральній основі лінії використовуються багатьма дерматологами.

уникнути

1. Уникайте продуктів, що містять масло з нафти. Це включає мінеральне масло. Використовуйте масло безкоштовно макіяж або макіяж, який повинен виявитися корисним для жирної шкіри.

2. Уникайте косметики, яка містить алкоголь. Алкоголь позбавити шкіру масло, яке може привести організм виробляти ще більше.

3. Подивіться на інгредієнти, такі як оксихлорид вісмуту і dimenthicone. Обидва вони можуть закупорювати пори і може викликати плями. Вони зазвичай знаходяться в тонального крему або пудри на основі продуктів.

корисний

1. Знайти фонди, які містять діоксид титану, природним сонцем захисника.

2. Макіяж для жирної шкіри повинні містити serecite, щоб зменшити поява пори і допомагають поглинати нафту.

3. Каолін глини додав до фонду допоможе контролю рівня масла.

4. Оксид цинку використовується в макіяж буде діяти як протизапальний засіб.

Візажист буде використовувати продукти, призначені для типу шкіри клієнта з метою сприяння здоровій шкірі. Не менш важливо для візажиста, щоб ознайомитися з продуктами та інгредієнтами для конкретних догляду за шкірою. Знаючи, як піклуватися про шкіру клієнта піде на користь репутації клієнта і візажиста.

http://www.makeup-artist-world.com