після поганих порад з догляду за шкірою може бути шкідливим для вашого здоров’я

Існує безліч інформації про те, що робити і чого не слід робити, коли мова йде про турботу про нашу шкірі. Засоби масової інформації рясніють повідомленнями і КОСМЕТИКА / компанії, у віданні всю сторінку реклами в популярних журналах кажу вам, як ви повинні піклуватися про вашу шкірі і різні процедури ви повинні накласти на вашу шкіру.

Деякі з цих порад з догляду за шкірою хороша, корисна інформація, тим не менш, є речі, які нам говорять, що добре для нашої шкіри, що насправді це дуже погано.

Наприклад, хімічні пілінги – ці пов’язані із застосуванням хімічного розчину на шкіру, яка викликає його на “блістер” і в кінцевому підсумку лущитися. Знову регенерованої шкіри, як правило, але не завжди, гладкою і менш зморшкуватою, ніж старі шкіри.

Однак, намір, нова шкіра буде рости після шкіркою. Ця шкіра дуже крихка і уразлива до ускладнень. Новоутворений шкіра вимагає захисту від надмірного впливу сонця і ті, з історією герпесу може розвинутися важкої спалаху, для яких вони можуть зажадати антибіотиків або противірусних ліків.

Навіщо комусь хочете відривний здорові тканини шкіри? Використання ніжний ексфоліант для видалення надлишку відмерлих клітин шкіри, це одне, але з використанням агресивних хімікатів, які спалюють шкіру до точки бульбашок це зовсім інше.

Інший приклад погана порада по догляду за шкірою є використання Botox ін’єкцій або Botox-альтернатив. Botox є речовина, отримане з ботулінічний токсин (потужний нейротоксин ботулізму з мікроорганізму Clostridium), який працює, запобігаючи нервових імпульсів від досягнення м’язи, в результаті чого м’язи повинні бути по суті паралізовано.

Подумайте про це на мить … Пам’ятаєте приказку: «Якщо ви не використовуєте його, ви втратите”? М’язи, якщо не використовується почати втрачати свою тону протягом 24 годин – просто подивіться на різницю в м’язовий тонус і силу після того, як зламав ногу в гіпсі протягом 6 тижнів або близько того, і ви побачите, як багато обсягу, силу і тонус м’язи зламаної ноги втратили.

Логічно те, штучно паралізує м’язи, м’язовий тонус, силу і обсяг будуть втрачені, і, якщо ін’єкції ботокса / креми продовжують використовуватися, в кінцевому рахунку цільових м’язів (и) атрофується і зрештою вмирають. Довгострокові результати кінця тому, повинне бути більше ліній і зморшок, ніж раніше … що геній придумав цю ідею …

Є також побічні ефекти, щоб розглянути. FDA (США харчових продуктів і медикаментів), перераховує такі побічні ефекти:

Droopy століття, який може тривати протягом декількох тижнів
Відчуваючи, як у вас грип
Головний біль і розлад шлунка
Ризик ботулізму (життя або смерть хвороба, яка робить його важким для людини, щоб рухати руками і ногами або дихати) мало з ботоксом ™, якщо вони використовуються правильно.

Обидва виробники ботокса ™ і Косметика Ботокс попереджають ™ на етикетках про можливість побічних реакцій поблизу місця ін’єкції для дозволене використання кожного продукту, і “рідкісні потенціал далекі побічні ефекти”, включаючи важкі утруднення ковтання і дихання, коли продукти використовують на пацієнтах з нервово-м’язових порушень.

Доброго дня! Навіть виробники попереджають про серйозні потенційних проблем, так з якої статі хтось хоче ризикувати ставити на собі те, що потенційно серйозних побічних ефектів.

Тепер ми всі знаємо, що нормальний процес старіння і сонячних променів є найбільш поширеними причинами ліній і зморшок. WebMD.com говорить: “зморшки, викликані пошкодження сонця і тяжкості не реагуватиме на ботокс, тому що він працює тільки для зморшок, викликаних скороченням основні м’язи”. Так що, якщо більшість ліній і зморшок через природне старіння і сонячних променів, який сенс у використанні ботокса?

Що ж лежить в основі більшості ліній і зморшок є втрата або пошкодження волокон колагену і еластину, які є білки, відповідальні за пружність, тонус і текстуру шкіри. Використання природного догляду за шкірою, які сприяють виробленню колагену і еластинових волокон допоможе вашій шкірі зберегти більш молодий вид довше. Комбінат хороші продукти догляду за шкірою якості здоровою їжею, не менше двох літрів води в день, і деякі вправи, і ваша шкіра стане помітно здоровішими і виглядати молодше.

Не ризикуйте здоров’я вашої шкіри, прийнявши погані поради по догляду за шкірою і використання хімічних речовин, які мають потенціал, щоб викликати серйозні побічні ефекти або проблеми зі здоров’ям. Керуйтеся здоровим глуздом при виборі, який тип лікування ви будете піддавати вашу шкіру і поставити кілька навідних питань.

Ви можете отримати доступ гарні поради по догляду за шкірою, який заснований на філософії натуральної медицини і написана кваліфікованих, досвідчених практиків, які мають багаторічний досвід у галузі альтернативної медицини щоб бути в курсі типу догляду за шкірою, яка є безпечною і ефективною для використання на вашому шкіри. Краса шкіри більш глибоких і є багато факторів, які сприяють здорової, красивої шкіри.