поліпшити свій зовнішній вигляд

Пошук одягу, яка є найбільш приємно для вашої фігури може бути складним, але це не повинно бути. Як жінки, ми всі різну форму, а це не так уже й погано. Що жінкам потрібно зробити, щоб виглядати найкращим чином, як підкреслюють їх позитивні риси, і применшувати не так позитивні моменти.

Тепер так само, як “Краса в очах дивиться”, те ж саме відноситься і фізичні особливості. Одна жінка з великими грудьми можете думати, це позитивний момент, у той час як інші можуть подумати, що це не так. Але в кожному разі, це те, що він є, великі груди.

Ось деякі фігури виправлення для більш впевненою ВАС.

Великі груди – Ключовим моментом тут є не дивитися “зверху важким”. Важливим першим кроком, що будь-яка жінка з великими грудьми потрібно зробити, це знайти добре бюстгальтер. Не просто купити будь-який старий ліфчик, але інвестувати в хороший, який ставить і тримає їх на місці. Бюстгальтери з під-дроти і широкими лямками, є гарним вибором.

Для вашої вершини, вам потрібно буде знайти футболки, які мають відкритим декольте, наприклад, V-подібної форми, круглий або квадратний виріз. Також шукайте вершини, які встановлюються на талії і мати більше можливостей на вершині.

Уникайте високих вирізів і необладнаних вершини. Halters також не дуже гарна ідея, тому що важко знайти бюстгальтер носити з цим видом зверху і ваші груди завжди потрібна хороша підтримка.

Маленькі груди-Якщо ваші груди невелика у вас є трохи переваг. Більшість одязі виглядати краще на вас, і якщо ви хочете трохи більше зверху можна використовувати м’які ліфчики і інші корисні функції, які підвищують ваші грудей. Ви хочете, щоб носити повну протилежність тим з більшою грудьми.

Для вашої вершини, вам потрібно буде знайти футболки, як плече танків Baring з високими вирізами. Крихітних топах були зроблені для вас. З вашої маленької грудей немає необхідності в бюстгальтер, і знову така вгорі показує ваших сексуальних плечей.

Уникайте нижньої вирізи; це буде тільки підкреслити вашу Boney грудей. Уникайте корсет типу блузки, які встановлюються на талії, вони розроблені, щоб підкреслити груди.

Big Bottom-Більшість жінок не задоволені своїм великим грунтах, але не бійтеся, щоб показати його. Жорсткі установки брюки будуть виглядати набагато краще, ніж ті, мішкуваті впали духом. Деякі дами мають підстави, які знаходяться не в пропорції до іншої частини тіла там, для них є кілька речей, щоб тримати в голові.

Широку ногу брюки нижче зростання є відмінним вибором. Чим нижче талії скорочення нижньої області в два рази, що в свою чергу робить нижню виглядає менше. Також майте кишені з клапанами кишень, як це тільки додає до визначення вашого прибутку. Інша справа, мати на увазі, щоб шукати більш темні кольори для вашої нижній половині.

Уникайте будь-яку ціну високою талією джинси. Основна причина цього в тому, просто насправді. Брюки із завищеною талією зробити торець виглядати більше, тому що є більше тканини. Джинси в легені миє не повинні навіть розглядатися.

Немає Уні-Ті з вас, не мати дна не мають переваги, оскільки не сиськи, ви завжди можете додати до того, що там немає, але ті, з великим низи не можуть дозволити собі розкіш видалення, що є.

Ви хочете подивитися на щоці джинси підйомні, які мають задні кишені, які поширюються далі один від одного. Це допоможе вашого прибутку виглядати повніше. Також джинси з клапанами на задніх кишенях додадуть визначення.

Якщо ви хочете більш великій моді робити, а не поради і прийоми, щоб знайти те, що краще підходить для вашої фігури, а потім перевірити http://www.shapeyourstyle.com